Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi a következménye, ha a...

Mi a következménye, ha a terheléses vérvételnek rossz az eredménye?

Figyelt kérdés
Mindig az alsó határhoz közelít a vércukorszintem, a mostanikor is így volt, de a két órával későbbi 8,5 lett. Mi a teendő ilyenkor? Ez nagyon súlyos? A dokinak csak a jövő héten viszem az eredményt.
2008. máj. 27. 11:37
 1/4 anonim ***** válasza:

Képzeld pont nekem is ennyi lett a két órával későbbi, nekem be kellett mennem a Klinikára, reggel 8 ra, 7-kor megkellett egyek 1 zsömlét egy pohár tejet és egy kocka sajtot.8-kor levettek vért aztán 11-kor is utána meg kellett várni az eredményt és képzeld az jó lett. Azt mondták azért küldenek megint mert nem mindig mér jól. Remélem neked is így lesz.

Ne izgulj

2008. máj. 27. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A doki valószínűleg elküld majd dietetikushoz, aki táplálkozási tanácsokat fog adni. Ha figyelsz arra, hogy mit eszel, akkor nem lesz semmi baj!
2008. máj. 27. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Nyugi,nem súlyos,csak figyelj oda az étkezésedre: cukrosat és a szénhidrátot kerüld, étkezz egészségesen!nem kell megijedni, ez a vizsgálat annyit jelent, hogy extrém cukros terhelésre hogyan reagál a szervezeted. A tiéd, az enyémmel együtt lassabban dolgozza fel a cukrot.A szülés után azonban minden rendeződik majd. Ha most nem lennél terhes,ezzel az eredménnyel csak kicsit "megdorgálnának", de nem is foglalkoznának vele.Írd be a keresőbe a terhességi cukrot, így egy csomó mindent megtudhatsz róla!

Ha odafigyelsz az étkezésedre semmi problémád nem lesz.A papírjaidon majd az fog szerepelni, hogy terhességi cukorbeteg, de ezzel ne is foglalkozz.Ha kutakodsz a témában a neten, rá fogsz jönni, miért is írom ezt!

üdv.:28 hetes kismama (8,8-as eredménnyel)

2008. máj. 27. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi a bíztatást! Remélem tényleg nem lesz gond!

Amúgy az étekzésről annyit, hogy eddig sem ettem édességet, meg pl. kenyeret, még a teámat is édesítővel ittam :-(. Ezek szerint még ezen is csökkenteni kell most a terhesség alatt.

2008. máj. 27. 14:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!