Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Volt már valakinek pozitív...

Volt már valakinek pozitív terhességi tesztje és nem volt terhes? Esetleg az oka kiderült?

Figyelt kérdés
2012. dec. 6. 16:36
 1/5 anonim ***** válasza:
En szemely szerint nem tapasztaltam. De szamtalan nonel elofordult mar. Legjobb tudomasom szerint a kritikus 12. Hetig spontan veteles barmikor bekovetkezhet. Igy a teszt pozitiv lehet de nem 100%, hogy az is marad.
2012. dec. 6. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Október 24-én volt meg a rendes mensim. Utána november 21-én 1 napig és november 26-án is 1 npig. A teszt még ma is pozitív bár az Uh-n nem látott terhességet a doki.
2012. dec. 6. 17:21
 3/5 anonim ***** válasza:
Vervetelt nem csinalt a doki? Nem megbantas de sztem igencsak fos az orvosod. Ha jol szamolok akkor a mai napon mar 6 hetes es 1 napos vagy. Teny, hogy tul sokat meg nem lathat, de azert mar eszre kellene vennie egy orvosnak. Sztem keress egy jobb, megbizhatobb orvost! Egyebkent gratulalok :)
2012. dec. 6. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
És a doki mit mondott????
2012. dec. 6. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Annyit mondott, hogy megvan vastagodva a méhnyálkahártya és kb. december 20-ig meg kell jönnie a mensimnek ha nem jön meg akkor menjek vissza.
2012. dec. 7. 07:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!