Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ez lehetséges, hogy 15hetesen...

Edus83 kérdése:

Ez lehetséges, hogy 15hetesen simán tudok hason aludni? Ne ártok vele babának?

Figyelt kérdés
2009. aug. 20. 09:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem, nem ártasz, ha még kényelmes, nyugodtan feküdj hason. Én is tudok még 18 hetesen, bár már egy párnát a hasamhoz kell tennem, különben belém rúg a baba.
2009. aug. 20. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

én végig hason aludtam, már olyan voltam, mint egy hordó, de akkor is, amennyire lehetett. Szóval épphogy oldalasan, inkább hason voltam.

Nekem így volt kényelmes, semmi baja nem lett a babának.

2009. aug. 20. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Én is alszom még félig hason (mármint úgy, hogy az egyik lábamat felhúzom). Hason már nem kényelmes, és félek is, hogy megnyomom a babucit


17 hetes pocis

2009. aug. 20. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Nem ártasz, még nagyon pici, van bőven helye. Úgy aludj ahogy kényelmes! Én 33 hetes vagyok és a szoptatós párnával még félig hason tudok aludni. Ha nem tetszik a kisasszonynak akkor reklamál és pózt váltok. Összenyomni nem tudjuk őket! Használd ki amíg tudsz aludni, mert nekem már igazából sehogy sem jó :)

Sok boldogságot kívánok!

2009. aug. 20. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ez érdekes, mert én is tudok úgy aludni. Az első terhességemmel már a legelején sem tudtam. De nekem a melleim miatt nem kényelmes.
2009. aug. 20. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek:))
2009. aug. 20. 16:04
 7/11 anonim ***** válasza:

Énis 15hetes kismami vagyok és még énis hason alszom.Énis féltem attól hogy lehet valami baja a babucinak de semmi nem lesz nyugodtan aludj csak hason ameddig csak kényelmes.Ha nem tetszik a babának később úgyis jelezni fog neked!

egy 15hetes kimami

2010. júl. 25. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
MÁR FÉL ÉVES A KIS LÁNYOM:))
2010. júl. 25. 12:34
 9/11 anonim ***** válasza:
szia!Ne haragúdj de még új vagyok itt és nem néztem a dátumot!Utána vettem csak észre hogy mikori.Jól beégtem.:-0 bocsika!
2010. júl. 29. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Dehogy égtél be aranyos vagy:))!!!Kellemes baba várást:)
2010. júl. 29. 16:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!