Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Dr. Kállay Miklósról (nőgyógyá...

Dr. Kállay Miklósról (nőgyógyász-SZfvár) mi a véleményetek? Dunaújvárosban van magánrendelése vagy Fehérváron? Sajnos a neten nem nagyon találok róla infót.

Figyelt kérdés
2012. dec. 12. 10:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Itt, Fehérváron még nem hallottam ilyen nevű orvosról
2012. dec. 12. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Erus76 ***** válasza:

NST után múlt héten ő volt bent az SZTK-ban. Ő írta alá a papíromat, hogy rendben van a baba szívhangja stb. Igazából én nem ismerem, akkor láttam először, nekem annyira nem volt szimpi. Kórház oldalán esetleg vmilyen info vagy teloszám?

36 hkm

2012. dec. 12. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszönöm, elérhetőségem van. Tapasztalatok érdekelnének inkább, hogy jó szakember-e(ez az eső számú szempont), meg a stílusa is érdekelne. Az előző babánál az orvosom szakmailag toppon volt, de még kérdezni sem mertem tőle, olyan lekezelő volt....
2012. dec. 12. 16:17
 4/4 Erus76 ***** válasza:
Csetényi Zsoltot tudom ajánlani, bár én nem hozzá járok, hanem egy ismerősöm. Hétfőn sikerült vele "megismerkednem", mert a nővédelmiben a dokim kevés magzatvizet látott UH-n, ezért azonnal elküldött az SZTK-ba a terhesambulanciára, akkor ő volt ott, ő vizsgált meg. Nagyon kedves volt, nyugtatott, hogy minden rendben van, van elég magzatvíz stb. Szülésznőmmel is konzultáltam utána, ő is dicsérte. Érdeklődj még, hát ha van még más is...Üdv!
2012. dec. 13. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!