Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vettetek szülés előtt édeskömé...

Vettetek szülés előtt édeskömény teát? Jó egyáltalán a csecsemőknek? Mikortól lehet alkalmazni? Szükség van ilyenre?

Figyelt kérdés

2012. dec. 13. 10:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Én semmilyen teát nem adtam eddig a babámnak és 4 hónapos múlt.
2012. dec. 13. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én Hipp édeskömény teát adtam neki mert félig-meddig tápszeres volt. Elvileg hasfájós babáknak szokták ajánlani az édeskömény teát.
2012. dec. 13. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
6 hónapos kor előtt nem lehet adni teát, mint ahogy mást sem. Ha a kicsi hasa fáj te ihatod a hatóanyagok átjutnak a tejbe. Van olyan baba akinek elmúlik ettől a hasfájása, de vigyázz, mert van akinek rosszabb lesz.
2012. dec. 13. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Felesleges előre venni. Lehet, hogy nem is lesz hasfájós. Csak úgy teáztatni meg nem kell a babákat. Az anyatej kiváló szomjoltó is.
2012. dec. 13. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!