Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Volt vkinek hogy 7 hetesen...

Volt vkinek hogy 7 hetesen csak petezsak latszodott a huvelyi uh-n?

Figyelt kérdés
Tudom hogy alig van eselyem,ilyenkor mar reg kellene lennie,de megis ellenpelda vki? Nekem pontosan 7 hetesen csak petezsak van.5 nap mulva megyek vissza utana vszinuleg kuret jon :( petezsak szepen nol minden nap 1 mm-t ahogy kell.a hcg-m is eddig novekedett.a petezsak most 20mm.vkinek volt.ilyen eset?ha igen aztan mikor lattak a babat?
2012. dec. 13. 20:28
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Nem lett. Vasárnap elkezdtem vérezni, hétfőn még rendben volt minden, péntekre nem nőtt sem a petezsák, sem a szikhólyag nem így lett jó a vége. 7-es voltam.
2012. dec. 24. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Sajnalom! Nekem se lett jo vege, kuretet kellett csinalni.jovore remelem mindkettonknek sikerul!
2012. dec. 25. 19:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!