Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Pajzsmirigy alul működésnél...

Pajzsmirigy alul működésnél ti mennyi thiroxint szedtetek a terhesség alatt?

Figyelt kérdés
Kinek mi volt az adagja, mennyire emelték fel?
2012. dec. 14. 08:48
 1/6 anonim ***** válasza:
75 öt szedtem, terhesen felemelték 100 ra, majd 125 re mert kevésnek tűnt a 100. Aztán szülés után levették 100 ra az kicsit soknak tűnt, utána levették 50 re. Most annyit szedek a hónapban megyek kontrollra de szerintem ez most megint kevés.
2012. dec. 14. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nekem csak 50-et kell szednem (10 hetes vagyok) és aggódok, hogy ez nem kevés-e?
2012. dec. 14. 09:12
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem előtte és most közben is a 75-ös felét kell szednem minden nap. Nem változott.
2012. dec. 14. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem is 50-et kell szednem :) nyugi, tudja a doki, az eredményeidből majd látja, hogy kell e rajta emelni, vagy pont jó lesz!
2012. dec. 14. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
az első vagyok igen szerintem is az eredményekből nézik bár nekem azt mondta az endokrinológus mikor terhes lettem hogy terhesen nagyobb szokott lenni az igény, tehát mikor még csak 6-7 hetes lehettem már akkor felemelte 100 ra de a következő kontrollom csak 12 hetesen volt ami még jó eredményt mutatott, 3 hóval később még mindig terhesen újra nézték akkor már látszott hogy az kevés akkor emelték meg.
2012. dec. 14. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
75 és 50 között váltakozik, attól függ mennyi a TSH-m. Jövő héten épp megyek megint vérvételre, kíváncsi vagyok fognak -e még rajta állítani, mert már 35 hetes vagyok.
2012. dec. 14. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!