Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 33 hetes kismamák! Hogy...

33 hetes kismamák! Hogy vagytok? Várjátok már a szülést? Van valami félelmetek? Beszélgessünk.

Figyelt kérdés
2012. dec. 14. 18:25
 1/8 anonim ***** válasza:
Én anno 33.héten szültem a lányomat. Ekkor még nem vártam a szülést, viszonylag keveset is gondoltam rá, mégis derült égből villámcsapásként beindult a folyamat, pár óra alatt lezajlott az egész. Szóval vigyázz magadra, pakolj össze időben,élvezd azt az időt, amíg ketten vagytok a pároddal, a szülés után kevesebb időtök jut egymásra, és nyugi, minden rendben lesz! Egy 15 hónapos nagylány anyukája.
2012. dec. 14. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

És minden rendben lett a lányoddal? Nem volt baj, hogy olyan korán érkezett?

Úgy vagyok vele, hogy még pár hétig maradjon csak benn, jobb neki odabenn. Viszont sokat gondolok arra, hogy mi lesz majd a szülőszobán... Próbálok minél pozitívabban hozzáálni, hogy hamar meglesz a baba és senki nem szenved majd sokat. Viszont néha olyan félelmeim vannak, hogy nem lesz egészséges. Tudom, hogy ez butaság de ettől rettegek.

2012. dec. 14. 18:59
 3/8 anonim ***** válasza:

Szia! Én ugyan még csak 32. hetet töltöttem kedden, de azért írok Neked :) Én már nagyon várom a szülést, 3. kisfiam lesz. Ha kibírjuk a választott időpontot, akkor január 22-én lesz a császárom. De valahogy az az érzésem, hogy nem fogja megvárni a kicsikém az időpontot. Én is félek, hogy mi lesz, hogy lesz, de a lényeg, hogy egészséges legyen a baba. Az AFP-m elég magas lett, ezért riogattak a terhesség alatt azzal, hogy beteg a baba, de a rengeteg uh szerint egészséges. Az is lehet, hogy el lett számolva a terhességi idő, mert pont akkor nem jegyeztem fel a pontos dátumot, csak sacc per kábé mondtam az orvosnak a dátumot. Akkor viszont már 33 hetes vagyok.

Te hogy vagy? Írsz magadról is?

2012. dec. 14. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Én se bántam volna, ha még bent marad a bébi néhány hetet, de az élet másképp hozta. Szerencsére minden rendben van a lányommal, mára teljesen behozta a lemaradásait, felzárkózott a korcsoportjához mind súlyban, mind mozgásfejlődésben, mind értelmileg. Szerencsére a 33.hét már olyan idő, hogy teljesen mindene kifejlődött (egyedül a tüdő fejletlen kissé), már életképes egyedet hordunk a szívünk alatt, és már csak híznia, erősödnie kell. Ezt követően pedig minden bent töltött nap ajándék. :)
2012. dec. 14. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Örülök, hogy írtatok. Én is a 3. kisfiamat várom.Az első szülöt fiam 6 éves, a második 4. :) Hogy fogják hívni a kismanót?

Első! Örülök, hogy minden a legnagyobb rendben alakult és behozta a kislányod a lemaradását. :)

2012. dec. 15. 09:24
 6/8 anonim ***** válasza:

Remélem nem baj, hogy írok. Én 30 hetes vagyok, már nagyon várom, hogy végre babázhassak, a szülést is nagyon várom már. Túl kiváncsi vagyok, hogy milyen lehet. Még ha azt mondják fáj is... Az egyetlen félelmem az, hogy addig nem fordul be a babám, mert akkor császár lesz :(

Te várod már? :)

2012. dec. 15. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Sziasztok! A másik 3. kisfiús vagyok :) Nekem a Martin név tetszik, és ha találunk 2. keresztnevet, akkor lesz még egy neve a kicsinek. A másik 2 kisfiunknak is 2 keresztneve van, ahogy nekem és a páromnak is.
2012. dec. 16. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hi.Én is nagyon várom a nagy TALÁLKOZÁST,de nagyon félek.Remélem minden a legnagyobb rendben lessz.Mindanyiunknak könnyü szülést kivánok!35hkm
2012. dec. 17. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!