Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 30. hét fölötti kismamik,...

30. hét fölötti kismamik, hogy vagytok?

Figyelt kérdés

bírjátok még?

már Ti is úgy érzitek, hogy elérkeztetek a valódi terhesség szakaszába? (mikor már tényleg nehéz a babuci)

szoktatok érezni ilyen szúrás szerű fájdalmakat? nekem ez a szeméremdombomnál, és néha oldalt a hasamon jelentkezik, gondolom nyom egy ideget a picúrka:)

kórházi csomagot mikor rakjátok össze?

a babakelengyével hogy álltok?

üvd 30. hkm


2012. dec. 20. 15:34
 1/9 anonim ***** válasza:

Nagy szurasok meg nincsenek, de masodik baba, lehet kevesbe reagalok erzekenyen. Babacuccok megvannak, szoba kesz, meg a korhazi pakkot kell osszetennem, valoszinu ket unnep kozott sort keritek ra, hogy lassam es januar elso heteben beszerezhessem gyorsan:)

Ja meg cumisuvegeket kell egyedul vennem.. Azt a paromra hagyom mert januarban mar nem megyek vasarolni. Es egy markahoz ragaszkodom. Ja meg elol gombos pizsama kell meg a korhazba, a haloinget utalom, csak a szulesre viszek ..

Tehat szinte 100%osan vagyunk mar.

Te hogy allsz kerdezo?

2012. dec. 20. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
33hkm ez lemaradt:)
2012. dec. 20. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Karácsonykor kapunk rengeteg mindent, azt átnézzük, és ami még kell januárban megvesszük :)

a kórházi motyót még semmilyen szinten nem raktam össze, azt is januárra tervezem. mert ugye február vége kicsit több mint 2 hónap... meg nem is akarom kísérteni a sorsot. talán ez az egy babonám van, bár ez sem az igazából :)

nem lesz rossz otthon hagyni a nagyobb gyerkőcöt? ő mennyi idős?

2012. dec. 20. 16:06
 4/9 anonim ***** válasza:

33hetes vagyok, cuccok már a babának nagyjából megvannak - rengeteg mindent úgy örököltünk. még most gondolom át,mit kell még venni és hogy azt hol szerezzük be - még január elején tervezek egy bevásárlást. Kórházi cuccom még nincs összekészítve - sőt még hálóinget vennem kell, ha nem hoz a jézuska :)

Picurka mocorog, nyomódik ide-oda, de nem fáj, bár néha picit kellemetlen ahogy helyezkedik, de nem bánom.

Kicsit nehéz néha, lábam szokott fájogatni, ha többet megyek, meg hajolgatni már nem igen tudok.

2012. dec. 20. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szia! Szúrásokat nem érzek de tegnap előtt volt egy elég érezhető fájásom eddig kicsit féltem hogy nem fogom felismerni de erre éjjel felkeltem! hál istennek egyenlőre nem vizesedem és aranylag nem is fáj semmim! azon kivül hogy hétfőn megfordult a baba és azóta nyom valami ideget és zsibbad a kezem! mozogni mozog megállás nélkül jóformán:-) már kicsit fájdalmas is néha! venni igazából nem kell már semmit a tisztálkodási szereken meg amit majd a gyógyszertárban kell majd megvenni! január végére tervezem hogy kimosok mindent és összerakom a csomagot! még nem tudom természetesen vagy császárral szülök ez majd a 32-33héten derül ki! További boldog babavárást:-) 30hetes kismama
2012. dec. 20. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Szia, elso vagyok :)

Nagyobbik 4 eves lesz. O is nagyon varja a tesot, hat tukon fogok ulni mikor johetunk mar haza a korhazbol. :) nagyszulozik majd par napot meg ilyesmi.. Ovodazik neki eltelik az ido, nekem hianyozni fog. De ez termeszetes :)

En ugy szamolom h 38 hetnel tovabb nem huzom, doki szerint se. Legyen meg a 37 het h ne legyen korababa, meretei alapjan is jo nagy lesz, szoval en januar elsoheteig beszerzek mindent biztos ami biztos. Az elso is 38 hetre jott.

A babona az elso 12hetre szol, szoval ne aggodj olyan babo nincs h ilyenkor baj lehet. Ha meg mostmar gond lenne, jo ha van mihez nyulni.

2012. dec. 20. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én 32 hetes vagyok. Már nehézkesnek érzem a mindennapi rutin dolgokat is, mint pl a "nagyobbik" (2éves) után való pakolást, vagy kiságyba ki-berakást. Néha annyira neki nyomja magát a hasfalamnak, hogy már már fáj. Vagy egy jó 3 hete a gyomorégéstől szenvedtem eszméletlenül, de amióta zöldteát iszok ez megszűnt. A kórházi csomag sehogy nem áll, a kiságyat két ünnep között rakjuk össze. Bébibogyónak a holmija olyan 80%osan megvan, a többi beszerzésre vár. Szóval van még dolgunk az érkezése előtt! Bár így visszaemlékezve, a kisfiammal ennyi idősen még lakást újítottunk! :) Jó babavárást!
2012. dec. 20. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

tudom, hogy nincs ilyen babona, ez az én hülyeségem :)

örülök, hogy ennyien írtatok :)

mindenkinek könnyű szülést, jó babázást kívánok, és kitartást a végéhez :)

2012. dec. 20. 18:39
 9/9 anonim ***** válasza:

Szia! Én 34. hétben vagyok. Legkésőbb január 22-én császároznak. A 3. kisfiamat várom. A nagyobbak 3 és 6 évesek. Most pár napja elég vidám a hangulatom, bár éjszaka nem alszom túl jól. Szúr, nyom, fáj minden mozgása a babának. Egy ideje már nyilallgat a derekam, a szeméremcsontomnál is tud fájni néha rendesen. Remélem legalább még 2 hetet kibírunk egyben.

Boldog babavárást és Kellemes Ünnepeket minden Kismamának :)

2012. dec. 20. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!