Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Elkezdtem vérezni! Tapasztalat...

B.Nikol kérdése:

Elkezdtem vérezni! Tapasztalatok? 7 hetes kismama!

Figyelt kérdés
A menszesz alapján 9 hetes az UH-k alapján 7 hetes terhes vagyok! Ezzel nincs is baj, mert mondta is az orvos hogy a ciklus végén foganhatott a gyerek! Sajnos ma reggel elkezdtem vérezni nem vészesen, de van! Voltam orvosnál mondta, hogy szép szabályos petezsákot lát, a gyereket nem nézte most meg, mert nem akart meghüvelyezni! Szedek 2*1 Duphasont vagy mit?! Nektek is volt ilyen és mennyire véreztetek? Kezdtem úgy érezni, hogy elveszítem a kicsit! Az előző terhességemnél is véreztem ugyanilyen tájt, de talán nem ennyire! Volt már valaki ilyen cipőben és megmaradt a baba?! Meddig és milyen mértékben volt vérzés?! Köszönöm előre is!
2012. dec. 21. 16:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia, nálam is ez volt, ugyanezt szedtem és most 2,5 éves a lányom. Nyugi, nem lesz baj, csak most pihenj kicsit többet.
2012. dec. 21. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Pedig meg kellett volna nézetni , mi van vele, azt sem nézte meg, hogy dobog-e a szíve?

Nem lehet tudni mi lesz, pihenj, és majd kiderül.

2012. dec. 21. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
77%
Ha akármilyen piros vér távozik az sajnos nem jelent jót.Ügyeletre de azonnal!
2012. dec. 21. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigieket! Ügyeletre minek menni, ha már voltam orvosnál és kaptam gyógyszert, az ügyelet sem tud többet tenni értünk! A kicsit nem nézte meg, mert kedden már megnézte és minek megint, főként vérzek is! Sajnos az itteni UH-gép nagyon rossz így a szívhangot ha keresné se találná meg! Viszont mivel szépen nő minden héten annyit amennyit kell így nem is akar vele foglalkozni a 8. hétig! Még kicsi és ez a kezdetleges gép nem mutatja meg! 27-én mentem volna fizetősre ami megmutatott volna mindent, de sajnos most így nem mehetek! Így marad a 2-a amikor megnéznek újra! Annyira talán nem aggódok, mint az első is írta, hogy ez nem a világ vége! Nálam is volt ilyen az első terhességemnél és most van egy gyönyörű és okos 2,5 éves kisfiam!!!! Bár ennyire nem véreztem és erről szerettem volna többet megtudni!!!! Bár én úgy vagyok vele, ha el akar úgyis elmegy, és ha baja van jobb is ha elmegy, még most mennyen és ne később, az biztos jobban fájna!!!! Azért köszönöm az eddigieket és még várom a tapasztalatokat!!!!
2012. dec. 21. 17:40
 5/5 anonim ***** válasza:

Én 3x véreztem be a terhességem alatt,8,12 és 14 hetesen.

Eléggé megindult a vér,mindig kórházba rohantunk emiatt,de szerencsére a babának semmi baja nem volt soha.

Végül 34.hétre szültem,de ez nem volt a vérzésekhez köthető.

Ma már 13 hónapos a kisfiam és egészséges.

A vérzések volt,hogy egy 7ig is eltartottak,aztán abbamaradtak.

Én azért azt tanácsolom,hogy minden kis vérzéssel is menj orvoshoz,ügyeletre mert jobb megelőzni a bajt.

2012. dec. 21. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!