Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Megőrjít a nemi vágy? Van még...

Megőrjít a nemi vágy? Van még így valaki?

Figyelt kérdés

8 hetes terhes vagyok. Van hogy napi 3-szor is kielégítem magam. A férjemmel is szeretkezünk 3 naponta, de az utóbbi hetekben sokat dolgozott, én nem akartam kikészíteni.



A védőnő szerint kerüljem az alhasi vérbőséget.


Szerintem főleg az okozza, hogy mellbimbóim szinte nem tudnak kisimulni, és ez izgat fel...


Volt még valaki így? Nem veszélyes? Mit lehet ilyenkor csinálni? Annyira jó lenne csak a babára gondolni, de megőrültem. Reggelente hányok, egész nap émelygek, este eszem egy keveset, de minta kiolthatalan tűz lobogna bennem.


Korábban ha heti 2-szer szeretkeztünk az boldoggá tett mindkettőnket.



2012. dec. 21. 18:31
 1/5 anonim ***** válasza:

Az elején én is így voltam:) Alig bírtam magammal. Ne félj, ebből nem lehet baj, csináljátok csak nyugodtan.


20hkm.

2012. dec. 21. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ :)
2012. dec. 21. 18:36
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia!Én is igy voltam ezzel!De sajnos én veszélyeztetett vagyok a 26.hét óta.A dokim a 32.héten mondta h heti 1x lehet óvatosan mert h nem romlott a helyzet.Ugyhogy képzelheted:D Szóval hajrá!:)Ha nincsen baj(vérezgetés ilyesmi)akkor annyit amennyi jól esik!:)Jó babavárást!34hkm
2012. dec. 21. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha nincs panaszod akkor hajrá. ismerem az érzésedet, bár mi elvagyunk tiltva a 12hétig biztosan utána meg meglátjuk. Majd meg őrülök.

Azért van ez a tilalom, mert barnáztam.

6 hetes kismama

2012. dec. 21. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem vagy egyedül,nálam is így van a kezdetektől...most 29 hetes vagyok és semmit nem csökkent, állandóan csak "arra" gondolok...én is félek, hogy az orgazmus méhösszehúzódásokat okoz, de képtelen vagyok ellenállni...
2012. dec. 21. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!