Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kicsit hülye kérdésnek tünhet...

Kicsit hülye kérdésnek tünhet de azt akarom tudni hogy a párom kényeztetheti a cicimet mint eddig vagy inkább ne vagy csak finoman?

Figyelt kérdés
én nagyon beindulok tőlle ha puszilgatja meg maszirozza, gondolom egy idő után ezt mellőzni kell ha megindul a tejtermelés, vagy ez hülyeség?Ne nevessetek ki még tapasztalatlan vagyok
2012. dec. 21. 20:57
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem a tejtermelés miatt nem szabad, hanem a mellbimbó ingerlése összehúzódásokat és oxitocint termel és megindulhat a szülés.
2012. dec. 21. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
már a terhesség elejétől hanyagolni kell?
2012. dec. 21. 21:03
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha nem görcsölsz tőle, akkor az elején lehet. De 20 héttől már ne.
2012. dec. 21. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Semmi bajod nem lesz tőle! Ez akkora butaság hogy beindítja a szülést!

Akkor aki szoptat teresség alatt, azzal mi van?!!!

Ugyan úgy lehet sexelni mint előtte, addig míg az orvos állt nem mondd, de azt sem Azértert izgatja a melled, hanem

Mert nyílik a méhszáj, vagy sokat keményedik a kismama, és akkor nem

Tesz jót az orgazmus, illetve könnyebben feljuthazmaka fertőzések!

2012. dec. 21. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

hát nem tudom, hogy vagy vele, de én pl el nem bírom viselni, ha csak ránéz a párom a mellemre. Ez ilyen ösztönös, vagy nem is tudom ilyen reflex nálam. Én is úgy tudom, hogy a mellbimbók izgatása méhösszehúzódásokat okoz, ezért kell szülés után minél többször mellre tenni a babát, hogy a kitágult méh hamarabb visszanyerje eredeti méretét. Gondolom a terhesség alatti szoptatásnál más szabályok érvényesek, mint a nem szoptató terheseknél, hiszen ott már a fogantatás idejében is emelkedett oxitocin szint volt, úgyhogy ez nem hiszem, hogy befolyásolná a méhműködést. Szóval ha félsz, akkor inkább hanyagoljátok a dolgot, és térjetek vissza rá az utolsó két hétben, vagy ha már túlhordod a babát, hátha beindítja, de persze ez nem garantál semmit.


2 hetes baba anyuja

2012. dec. 21. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Azzal hogy a melled izgatja, méh összehúzódásokat okoz, amitől keményedik a hasad, beindúlhat a szülés!

Ha a nemi szerves kényezteti, vagy a péniszével elégít ki, ugyan úgy az izgalomtól, orgazmuskor méh összehúzódásokehetnek, ami szintén mehindíthatja a szülést! Mindeggy hogy hogyan kényeztet, a lényeg hogy az jó neked, amitől beindúlhat a szülés!!!

De, nézd meg hányan kérdezik itt, hogy szülhet ének már meg hamarabb, mert nem akar magától beindúlni a szülés, már a szexet is próbálták minden képpen, és mégsem lett semmi ....

2012. dec. 22. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
hát nem tudom nekem ez kicsit fura mert mint ahogy az utolso is irta hoyg az orgazmustol is meg magátol a szextől is lehetnek méhösszehuzodások akkor elvileg egész terhesség alatt nem lehetne nemi életet élni,nemde?
2012. dec. 22. 12:47
 8/9 anonim ***** válasza:

nem úgy van,hogy a terhesség vége felé indítja meg a szülést az orgazmus?

Én hallottam egy olyat is,hogy a terhesség elején azért is jó az orgazmus,mert a méhösszehúzódástól friss vér kerül a babához???

2012. dec. 22. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
3 JOL BESZÉL!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2012. dec. 22. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!