Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Pco-s vagyok és az orvosom...

Pco-s vagyok és az orvosom azt mondta nov.29. -én hogy valószínűleg orvosi segítségre lesz szükségem ha babát szeretnék! Erre tegnap előtt halvány pozitívat ma pedig valamivel erősebb pozitívat teszteltem! Ez létezhet?

Figyelt kérdés
A 2 csík még nem egyforma erős,de szemmel látható....és olyan mindjárt megjön érzésem van naponta többször!!!Nekem évente kb.3-4x volt vérzésem gyógyszer nélkül és a többinél gyógyszerrrel kellett meghozni!!Van egy 3éves kislányom ő inszeminációval lett!!!!Lehetséges hogy tényleg terhes vagyok???Vagy lehet valami más miatt is HCG a vizeletemben???Az tény hogy mostanában eléggé belendültünk apával,de soha nem gondoltam volna hogy spontán teherbe eshetek...főleg hogy az orvos is azt mondta hogy kevés rá az esély!!!Már mint hogy szinte semmi!!!Most itt vannak az ünnepek és jövő hét csütörtök,péntekig szerinntem meg fogok bolondulni a kételkedésbe hogy most terhes vagyok vagy sem!!!
2012. dec. 23. 08:58
 1/9 A kérdező kommentje:
Ja nov. 29.-én UH-n nézett és nem látott igazi tüszőt!!!Ezek szerint 1 vagy elbújt előle vagy nagyon hirtelen érhetett meg!!!! :)Mert állítólag ilyen is lehetséges!!!Vagy rosszul tudom???
2012. dec. 23. 09:01
 2/9 anonim ***** válasza:

Lehetséges. :) A nagyon kevés az nem lehetetlen. :)

Egy halk gratuláció megy neked hagosan meg majd csak akkor, ha tényleg bebizonyosodik, hogy kisbabát vársz. :)

Igen nem egy ilyen esetről hallani, hogy lesz a párnak gyermeke mindegy is, hogy örökbe fogadták vagy esetleg inszem útján de mivel megszűnik az a közvetlen vágy a gyermek iránt és nincsen stressz ezért könnyen és spontán sikerülhet a baba is.

Igen és lehet egy cikluson kívüli ovud is, hegy nagy orgazmus kapcsán is stb. Ezt nem tudni miért van.

egy 2 éves kislány anyukája és 6hkm

2012. dec. 23. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
mi két éve kezdtünk próbálkozni, rá egy évre volt egy laparoszkópiám és kiderült csak az egyik petevezetékem átjárható, és PCO gyanús voltam. egy évig járkálgattunk ultrahangos peteérés vizsgálatra. márciusban voltunk utoljára, és azt beszéltük meg a dokival hogy élvezzük ki a nyarat és szeptemberben elkezdjük a lombikot. erre áprilisban már nem is jött meg! a doki is meglepődött, de mi is alig hittünk a szemünknek a pozitív teszt láttán. én is csak akkor éltem bele magam amikor már volt szívhang is, addig kételkedtem.
2012. dec. 23. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha már van 2 csíkod, nem számít hogy halvány akkor gratulálok. Egy másik PCO-s kismama. 2 nap múlva csinálj új tesztet, erősebb lesz a csík.
2012. dec. 23. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Szintén Pcos-ban szenvedek.

Mi már két év után úgy voltunk, hogy letelik a doki hosszú szabadsága, nekünk lezajlik az esküvőnk, nyaralunk, szeptemberben kezdünk petét érlelni gyógyszerrel.

Július végén terhes lettem, spontán.

És mindezt úgy, hogy a ciklusom végén voltam, 2-3 nap kellett a menzeszhez. (30 naposra beállt a ciklusom.)

Nagyon kevés dolog van, ami miatt hcg-t termelhet a szervezet, úgy, hogy nincs baba.

Tudod, hogy szól a mondás... Ha patadobogást hallasz, gondolj lóra és ne zebrára. :)

Szerintem ott baba volt, úgyhogy halkan én is gratulálok! :)

2012. dec. 23. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek a válaszokat!!!!Csak ez annyira hihetetlennek tűnik hogy lehet baba spontán miközben azt mondták hogy nem valószínű!!!! :)
2012. dec. 23. 10:40
 7/9 anonim ***** válasza:
En is Pcos vagyok es pont elkezdtek a kivizsgalast nalam hogy van e peteeresem (50+ napos ciklusok mellett),es az elso ciklusban az egyik vervetel utan kaptam a hirt hogy igen,kiszabadult egy pete.Nem is figyeltunk igy ra hogy most akkor egyutt legyunk hogy hatha elkapjuk a petet...Csak ugy egyutt voltunk meg elotte es lass csodat mikor vartam mar hogy jojjon mar meg(hogy folytassak a kezelest) felment a hom 37 fole..Es szep pozitivat teszteltem!:) Ugyhogy igen is lehet!:) Gratulalok nektek is!;) 6-7 hetes kismama :)
2012. dec. 23. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ja 5 eves probalkozas es ket veteles utan..elozo voltam.
2012. dec. 23. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi szépen!!!!Most ha ez tényleg így van,akkor nagyon szép kis Karácsonyi meglepetést kaptunk!!!! :)
2012. dec. 23. 18:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!