Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 23 hetesen korai megvenni a...

23 hetesen korai megvenni a nagyobb dolgokat, pl:babakocsi, kiságy?

Figyelt kérdés
2009. febr. 2. 20:23
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem korai.Én már sokkal előbb is vásárolgattam mindhárom gyerekemmel.Nem vagyok babonás,hülyeségnek tartom.

Annyira drága minden,hogy nekünk egyben fizetve nagyon sok lett volna.Mindent akkor vettem meg,amikor akciósat találtam,meg amikor olyat láttam ami nagyon tetszik.

Egyébként ha mégis baj van,én azt sajnáltam volna a legkevésbé amit ráköltöttünk.De egyébként is mindenképpen szülni szerettem volna legalább 3 gyereket.


Boldog babvárást,és kellemes vásárolgatást.

2009. febr. 2. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Mi is kb. a körül kezdtük "begyűjteni" a nagyobb dolgokat, mert egyszerre az utolsó hetekben kicsit sok lett volna - anyagilag is. Babonából a szüleimnél tartottuk eddig. :)
2009. febr. 2. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Osztom az előttem lévő véleményét, mindennek olyan nagy az ára, hogy egyben nehéz lett volna megvenni.

Én sem hiszek a babonában, szerintem akkor vedd meg amikor a

kedved tartja.

Boldog babavárást.

36 heteske

2009. febr. 2. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Még a hivatalos pocakos oldalakon is azt lehet olvasni hogy ezen időszak a legideálisabb a vásárlásra,mert könnyen mozogsz még és utánna tudsz járni mindennek. Nem mellékesen nem egyszerre kell kiadnod azt a rengeteg pénzt amit gátlástalanul lerabolnak a pocakosoktól ugy is kell alapon. Szóval nyugodtan vásárolj,legfejebb nem mondod el mindenkinek hogy mennyi mindent megvettél már hiszen ezen témában sem lehet mindenki 1 véleményen.
2009. febr. 2. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
én csak szülés előtt másfél hónappal kezdtem vásárolgatni, előtte nem mertem.
2009. febr. 2. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Pont most akartam érdezni, hogy normális dolog-e, hogy még csak 20 hetes vagyok, de már megvettük a sportkocsivá alakítható babakocsit autós üléssel és bébihordozóval, a bölcsőt (eleinte ebben alszik majd a bébi, nem lesz kiságya még. Ezeket használtan, nagyon kedvező áron megkaptuk) illetve megvannak már az etető üvgek, a kézi mellszívó és az elektromos sterilizáló (ezek újak, akciósak)

Mi is pont azt beszéltük, hogy egyszere úgysem lenne rá pénzünk, még így is sokminden kell majd. De legalább nem egyszerre kellett kifizetni mindent. Mivel külföldön élünk (a pénz ettől sajnos még nem vet fel) így nagyon a család és a barátok segítségére sem számíthatunk, senkitől semmit nem kapunk.

Nekem is mondták a kolégáim, hogy nem szabad előe megvenni. De ezzel is úgy vagyunk, hogy ha valami baj lesz, az biztos nem azért lesz, mert ezeket a dolgokat megvettük.


Boldog babavárást, vásárolgatást.

2009. febr. 2. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is most még sokkal könnyebb elmenni vásárolni, mint később. Bár én már most úgy vagyok vele, hogy indulás előtt 3x wc, de amint kiteszem a lában az ajtón, megint kell. :)

A babonában én sem hiszek. Mi is vettünk már kis badykat. Nagy dolgokat nem veszünk, mert szerencsére mindent kapunk. Amúgy pont a héten megyünk majd a kiságyért is.

Ja és ha hamarabb elkezdesz nézelődni, annál biztosabban találsz jó kis akciókat!

23 hetes kismami

2009. febr. 2. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!