Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 11 hetes vagyok. Mekkora a...

11 hetes vagyok. Mekkora a babám? Most már beindul a növésben? Az természetes hogy néha nehéznek érzem a hasam?

Figyelt kérdés
ilyenkor már természetes hogy mulnak a tünetek?
2008. máj. 29. 14:28
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia. 11 hetesen a babád 40-50 mm között lehet. Ez attól is függ, hogy hány napos, mert ilyenkor még gyorsan változnak az eredmények. Szerintem természetes, hogy nehéznek érzed a hasad, ez végigkíséri a 9 hónapot, hiszen egy pocaklakót viszel, nem csak magadat :)

És eleinte még gyakori lehet, hogy fel vagy puffadva, az is okozhatja. Jó babavárást :)

2008. máj. 29. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszönöm válaszod.
2008. máj. 29. 14:48
 3/6 anonim ***** válasza:

De még mennyire természetes! Most fog egyre gyorsabban nőni a babód. Észre sem fogod venni, eltelik 4-5 hét, és a pocid hirtelen akkorát nő. Legalábbis nálam és elég sok kismaminál így van.

A tünetekről annyit, hogy van akinek egész terhessége alatt semmi tünete nincs és fordítva.

2008. máj. 29. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszönöm--,kezdek megnyugodni.:Dboldog babavárást és készitést mindenkinek:D
2008. máj. 29. 14:54
 5/6 anonim ***** válasza:
a crl (ülőmagasság) 44 mm
2008. máj. 29. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

En pont 11 hetesen voltam dokinal(a mult heten)es az en babam 4 cm-res volt.Neha en is neheznek erzem magam es a hasamat is,mintha le lennek lassulva...en nem hanytam ,de allandoan aludtam es ejszaka legalabb 5x kimentem pisilni es en is ugy veszem eszre,h ezek a tunetek elkopnak,mar szinte ebed utan nem is esik jol az alvas...

Gratulalok a babahoz!


...holnap leszk 12 hetes pocakos...

2008. máj. 29. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!