Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 9hetes terhes vagyok, elmúltak...

9hetes terhes vagyok, elmúltak a tüneteim, most meg kell ilyedjek?

Figyelt kérdés
a múlt héten még volt sziv hang,hétfőn nagyon fájt a hasam,mintha fel fáztam volna nem kellet semmit be vennem,másnapra elmúlt de már nem is hányok,nem fájnak a melleim
2012. dec. 26. 09:43
 1/6 anonim ***** válasza:
:-) inkább örülj neki! :-) nekem egyetlen egyszer sem volt semmi tünetem, csak a pocakom nőtt. Mindkét terhességemnél. Egészséges, erős gyerekek lettek:-) ne aggódj :-) azért, ha nagyon fájna a hasad, kérj időpontot, megnyugszol:-) Boldog babavárást és Kellemes Karácsonyt!
2012. dec. 26. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
"Ijedj" helyesen. Nem, ne ijedj meg! Örülj neki!
2012. dec. 26. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem kell megijedned. Nekem a tünetek csak a 9héttől voltak 14hétig és minden rendben van. 25hetes kismama vagyok. Nem mindenkinek vannak tünetei.
2012. dec. 26. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem kell megijedni :) Nekem is valahogy pont a 9.hét környékén múlt el a rosszullét, émelygés, onnantól rendesen tudtam enni, csak a szagérzékenység maradt meg.
2012. dec. 26. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Emerencia76 ***** válasza:
nekem is eltűntek ... vele együtt a baba is :( én azért egy dokit útba ejtenék.
2012. dec. 27. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat,3án megyek dokihoz ,sajnos hamarabb nem lehet,remélem minden rendben lesz.Kellemes ünnepeket
2012. dec. 28. 08:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!