Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek az nagy "gáz"...

Szerintetek az nagy "gáz" hogy a dokim még mindig nem nézte meg a méhszájamat? Jövőhéten leszek 30 hetes babás és nemtudom hogy akkor is fogja e egyáltalán nézni. Az meg ciki nem hogy én szóljak?

Figyelt kérdés
2009. aug. 24. 20:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nekem a 24.hét környékétől nézni. Szerintem szólj nyugodtan, illetve úgy tudom, ha görcsölgetsz, akkor mindenképp megnézi, hátha kinyílt a méhszáj.
2009. aug. 24. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nekem már az elejétől nézi, igaz, minden második vizsgálaton csak, de a semminél azért az is több! Szerintem nyugodtan kérdezz rá! Ha nem vizsgál, honnét tudja, hogy esetleg nem vagy még nyitva? Kiskönyvedbe nem is írták soha be? Nekem oda is beírja a vizsgálatok után.
2009. aug. 24. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

SZiasztok!

Nem nem írt ezzel kapcsolatba semmit se a kiskönyvbe.Egyedül csak az uh. eredményt,és a dátumot valamint a terhességi hetet írja be,majd bepecsétel.Megkérdi hogy vagyok van e valamilyen panaszom és ennyi.

Amúgy köszöszönöm hogy válaszltatok!

2009. aug. 24. 21:07
 4/11 anonim ***** válasza:
46%
En azon a velemenyen vagyok, hogy ha nincs panaszod, akkor nem kell allandoan taperolni. Legalabbis en kulfoldon elek es itt alapvetoen egyszer sem nezik meg, csak szuleskor, illetve ha valamilyen panasz van. Igy sem nyilik ki tobb mehszaj, mint a nezegetessel, a koraszules aranya sem magasabb, tehat valoszinuleg nem ezen mulik.
2009. aug. 24. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
72%
Örülj neki, hogy nem nyulkálnak feleslegesen benned. 36 hetes terhes voltam mikor először megvizsgált az orvosom, ill. mikor az elején levette a kenetet. Minden rendben volt a terhességem alatt. Ha nincs panaszod, felesleges.
2009. aug. 24. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

34hetes vagyok, eddig nem vizsgált meg kézzel, csak uh volt.

Szerencsére ez a doki azt az elvet vallja, hogy nem turkál feleslegesen, ha nincs panasz.

2009. aug. 24. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Az én dokim sem híve a méhszájnézegetésnek, ha nincs panasz. 37 hetesen nézte meg először de csak azért mert akkor kellett kenetet venni amúgy is.
2009. aug. 25. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek a választ!

Ok akkor megnyugodtam mert itt a körülöttem lévő kismamáknak már nézték és mindanyian csodálkoznak hogy nekem még miért nem.Amúgy én ennek csak örülök hogy nem nyulkál és nem azért kérdeztem hogy mennyire szeretném ha turkálna.Mégegyszer köszi mindenkinek!

2009. aug. 25. 08:35
 9/11 anonim ***** válasza:
Én 17 hetes vagyok,nálam sem turkált még hála istennek:)
2009. aug. 25. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Az én doki minden alkalommal nézi az elejétől fogva. Úgy látszik ez tényleg orvos függő. Engem nem nagyon zavar, bár ha 1-2-szer kimaradna, nem bánnám! :-)
2009. aug. 25. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!