Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Itt mindenki szedett terhesvit...

Itt mindenki szedett terhesvitamint a terhessége alatt?

Figyelt kérdés
Késő ha most kezdem el? a 8.héten járok
2009. aug. 24. 22:02
 1/10 anonim ***** válasza:

Szia!


Én szedtem végig és nem késő elkezdeni, mert megvédi a magzatodat és neked is feltölti a szervezetedet ! Nekem a Gravidát javasolták de vannak akik az elevitet szedik szerintem mind a 2 szer csodákra képes.!

Kezd el szedni nyugodtan és mihamarabb amelyiket gondolod vagy hiszel benne!

üdv. 15 hós csajszi anyukája

2009. aug. 24. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is akkor kezdtem el szedni az Eurovitt Kismamáját,és csak ajánlani tudom,feleannyiba kerül, mint az említett kettő,és semmiben sem rosszabb!
2009. aug. 24. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én is a 7.héttől kezdtem el szedni, most már 2 naponta szedem. Nem késő elkezdeni neked sem.
2009. aug. 24. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én csak a kb 32. héttől szedtem, mert akkorra romlott le a vérképem, hogy javasolta az orvos. Előtte nem volt "kötelező". Az első 12 hétben csak folsavat szedtem. A baba él is virul :)
2009. aug. 24. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
80%
en nem szedtem, csak az elejen a folsavat. babuci jol van, nekem nincs semmi vitaminhianyom.
2009. aug. 24. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Én az 5. héttől szedem a Femibiont, mikortól megtudtam, hogy terhes vagyok. Én folyamatosan szedem, mert tudom, hogy a babának is szüksége van rá és nekem is, hiszen valljuk be őszintén, hogy nem tudunk minden étkezésre odafigyelni, hogy mit eszünk, hogy meglegyen az a napi vitamin mennyiség, ami eleve kellene, hogy jól fejlődjön a baba. Én boldogan szedem, mert tudom, hogy így teljes a vitaminszükségletünk, na persze mellette azért kell enni gyümölcsöt, zöldséget, husikát, de mégis azért megnyugtatóbb. Az én vérképem már a terhesség elején is tökéletes hibátlan volt, azóta csináltak 2 labort és még mindig nincs eltérés.

Boldog babavárást!

23 km

2009. aug. 25. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
7.héttől, és csak hetente 2x. Az orvos nem javasolta heti 7x (gravida), ha egészséges vagy, egészségesen táplálkozol, a szervezeted felkészítetted... én lassan be is akarom fejezni, csak éhes vagyok állandóan tőle (20.héten kb.)
2009. aug. 25. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Első terhességem alatt szedtem terhesvitamint (akkor még Materna), másodiknál semmit, a harmadiknál eleinte folsavat, majd Elevitet.


Egyáltalán nem késő elkezdened!


(A második Babóca vitaminok nélkül 4300 grammal született, makk egészséges nagylány :))

2009. aug. 25. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
én teherbeesés előtt, és egészen a 6. hétig folsavat szedtem, 6. héttől elevitet
2009. aug. 25. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

en elotte csak folsavat, amikor megtudtam, hogy ott a baba(5. hettol multicentrum maternat.

sosem keso elkezdeni a szedeset! de ha nem szedsz terhesvitamint, a folsavat mindenkeppen javaslom es biztos az orvosod is!

2009. aug. 25. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!