Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5 hetes 1 napos terhes vagyok,...

5 hetes 1 napos terhes vagyok, és ultrahangon még nem látszik a petezsák. Ez normális? A többi lent.

Figyelt kérdés

Ma voltam ultrahangon, azért ilyen hamar, mert egy ismerős az orvosom, és ő ajánlotta, hogy nézzük inkább meg, és zárjuk ki a méhen kívüli terhesség gyanúját.

Hát nem tudta kizárni, csak inkább rám hozta a frászt.

A lelet szerint méhen belül terhesség nincs, a petefészek és a petevezetők a belek árnyékoltsága miatt nem láthatóak, a méh nyálkahártya vastagsága 11,4 mm. Az orvos azt mondta, három lehetőség van, lehet, hogy volt baba, de közben felszívódott, lehet, hogy csak nagyon pici, és majd csak később lesz látható, vagy lehet, hogy méhen kívüli a terhesség. Annyit mondott még, hogy ha nagyon erős alhasi fájdalmat, rosszullétet tapasztalok, azonnal menjek a kórházba. Nem nyugtatott meg. 4 hetesen elkezdtem émelyegni, hányingerem volt, aztán pár nap múlva ez a tünet is megszűnt, nem értem, miért. Egyszer teszteltem dec. 23-án, akkor halvány csík jelent meg, holnap tesztelek még egyet, remélem, erős csík lesz. Kismamák, járt már így valaki közületek? Azt mondta a doki, hogy 2 hét múlva menjek vissza kontrollra, de addig megőrülök az aggódástól, nagyon félek a méhen kívüli terhességtől, meg hogy felszívódott a baba.



#terhesség #méhen kívüli terhesség #nem látszik a petezsák
2012. dec. 28. 17:45
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Ma voltam ismét ultrahangon, szerencsére minden rendben van, 10 mm-es szabályos petezsákot látott az orvos, méhen belül, magzati elemek sejthetőek. 10 nap múlva újra UH, akkor talán már szívhang is lesz. Ez alatt az egy hét alatt 5 évet öregedtem. :)
2013. jan. 4. 17:24
 12/14 anonim ***** válasza:
Gratulálok :)
2013. jan. 4. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Szia voltál már uhn?Minden ok?
2013. jan. 17. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Nem írtál a doki után

Mi történt veled?

2021. jan. 16. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!