Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van okom a félelemre? Terhes...

Van okom a félelemre? Terhes lennék? Mire utalnak a tüneteim?

Figyelt kérdés

Októberben voltam együtt a barátommal.Óvszer nem volt nála,ezért megszakításos módszerrel védekeztünk.Viszont olyan 1 hete hányingerem van és nem bírok rá sem nézni a zsírra.A menstruációm 1 hónapot késett.Bár volt már ilyen.Viszont sokkal pufibbnak érzem magam.Nem kövérnek,hanem olyan érzésem van mintha telt lenne a hasam.Tegnap kicsit fájt a hasam de elmúlt.(A menstruációm alatt se szokott fájni.) Mit gondoltok?

Annyira félek hogy terhes vagyok.Minden este forró vízben fürdöm és rengeteget emelgetek.De semmi.Elvégre ettől is megjöhetne.


2012. dec. 29. 00:11
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
Kéne csinálni egy tesztet. Senki nem jós... (Most akkor azóta nem is menstruáltál???)
2012. dec. 29. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:
A teszt sem 100%-os.Nem. :-(
2012. dec. 29. 00:17
 3/28 anonim ***** válasza:
76%
Ilyenkor már 100% pozitívat mutat a teszt ha terhes vagy. De már az első kimaradt mensid után is 100% pozitív. Szerintem inkább menj abortuszra ha ennyire nem akarod a babát mint kitenni ennyi kínzásnak. A magzat nagyon ellenálló, nem lehet csak úgy megölni. Bár én bele sem merek gondolni ilyenekbe, annyira féltem a kis pocaklakómat.
2012. dec. 29. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:
Jó.Holnap veszek egy tesztet.Melyik a legjobb teszt?
2012. dec. 29. 00:33
 5/28 anonim ***** válasza:
90%
Ha nem akarsz gyereket akkor védekezz!! Ez nem kifogás, hogy nem volt gumi! Gondolkodhatnál egy kicsit! Ha most terhes vagy akkor megérte szerinted?? Hány éves vagy 14-15?? Vagy annyi sem??
2012. dec. 29. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
74%

Én Gabriel tesztet használtam és aznap mikor menstruálni kellett volna (vagyis én nem akartam :D) aznap már nagyon erős pozitívat mutatott.

Amúgy meg ha már azóta nem menstruáltál ideje lenne egy teszt mert ha meg sem akarod tartani lassan kifutsz az időből is h ez ellen tegyél vmit. Hány éves vagy h ezekkel sem vagy tisztába??? Ja és nem utolsó sorban a megszakításos módszer NEM VÉDEKEZÉS! Úgy azok a párok vannak együtt akik nem bánják ha jön a baba. És ne kínozd a picit tovább ilyen marhaságokkal h forró vízbe ülsz tudd meg tisztességes módon h terhes vagy-e vagy sem. De ha az is vagy már ultrahangon is kimutatja szépen az eredményt sőt szerintem már szívhangja is lenne a kicsinek. Azért ha ennyit késik elég durva mert akárhogy számolom ez már 2 hónap késés nem????

30hkm

2012. dec. 29. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
67%
Most késett egy hónapot vagy meg se jött?Elég buta vagy h nem teszteltél mikor kimaradt,ugyanis ha terhes vagy,simán lehetsz 12 hetes is,és addig tudod csak elveteni,talán ha jol tudom 18 éves kor alatt a 16. hétig.
2012. dec. 29. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
100%
Ez így 2 hónap múlva jutott csak el a tudatodig, hogy esetleg terhes lehetsz?
2012. dec. 29. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
Na,vettél ma reggel tesztet?Megcsináltad??
2012. dec. 29. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
hát pedig lehetsz már akár 8-10hetes is.nagyon gyorsan vedd meg azt a tesztet. minél később veteted el,annál nagyobb és embrióból magzat lesz. szívverés,agyműködés,stb.. szal hajrá.
2012. dec. 29. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!