Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi van most a Felicitas...

Mi van most a Felicitas csomagban, amit a harmadik trimeszterben lehet átvenni?

Figyelt kérdés
2009. aug. 25. 14:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Szia! Bocsi a kérdésért, én még csak egyet kaptam, nem is tudtam hogy ebből több is jár. Vagy arra gondolsz amit a könyvecskében lévő kuponért adnak?
2009. aug. 25. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Adnak a szülés után is a kórházban,meg egyet később is.Én legalábbis így tudom :S
2009. aug. 25. 14:52
 3/12 A kérdező kommentje:
Amúgy igen,a kuponosra gondolok.
2009. aug. 25. 14:52
 4/12 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem volt benne mini Nívea intim mosakodó, meg férfi tusfürdő vagy sampont, nem tudom pontosan, azt sem értem ez hogy jön ide ebbe a csomagba:), pár filter Mecsek baby tea, Pampers Newborn pelenka 1 db, meg azt hiszem Avent tejgyűjtő pohárka is volt benne. Ja, mini fogkrém, és talán még cumi is, nem tudom, erre nagyon nem emlékszem már, de nagyjából ezek. BOldog babavárást, 39 km

2009. aug. 25. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Bocsi,hogy kérdezek!

Ezt csak a 3. trimeszterben lehet kiváltani?Előbb oda sem adják?

2009. aug. 25. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Szia. Pár hete vettem át a "kuponosat". Ne számíts nagy dologra.

Volt benne:

-1 db newborn pelenka (pempers)

-1 kicsi paradontax fogkrém

-1 avent-es tejgyüjtő pohár

-mini intim mosakodógél, egy a férfiaknak is

-sok szóróanyag amiből 1 hasznosat találtam és az a homeopátiás kis füzet amibe le van írva mi mire jó

- 1db cumi (nem nagy szám)


Húúh azt hiszem ennyi, ha még eszembe jut mi volt benne, leírom.

2009. aug. 25. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
28.héttől lehet.
2009. aug. 25. 15:08
 8/12 anonim ***** válasza:
Nekem volt benne egy cumi, egy Aventes pohár, férfi hajzselé (szerintem kifogytak vmi termékmintából és betették helyette), intim betét, pelenka, popsikenőcs, folyékony púder, Mecsek teák, szórólapok.
2009. aug. 25. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

15:08-as vagyok.

Tényleg pár filter mecsek tea, valami popsikenőcs is volt benne meg 1 db tisztasági betét.

2009. aug. 25. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Szia!Ugyanezek voltak benne,amiket leírtak a többiek.Én a 27. héten vettem át,azaz most,tegnap.Senki nem kérdezte,hányadik trimeszterben vagyok,egyből adták.Szép estét!
2009. aug. 25. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!