Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért nem mutattja még ki az...

Miért nem mutattja még ki az ultrahang a petezsákot hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés
11 hó 24 volt meg utoljára a menszim , múlthéten pénteken csináltam 2 külömböző tesztett mind2 potitív lett, ma voltam dokinál és nem látott semmit se, viszont azt mondta lehet korai terhesgé és késöbb estem teherbe ezért nem látszik, mondta a laborba adjak le egy vizelet tesztett azért , holnap le is adom kiváncsi vagyok , viszont érzem magamon hogy az vagyok hányinger a mellem is érzékeny ez lesz a második babónk már nagyon régótta vártunk rá. Ma amikor haza jöttem csináltam megin egy tesztett pozitiv lett ez is . A doki mondta hogy menjek vissza 10 nap múlva hátha látni fog már valamit. Agódjak ? szerintettek ? Annyira szeretném ,szeretnénk mindanyian férjem kislányom is várja a kicsi tesóját.
2013. jan. 2. 14:04
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Csütörtökön voltam laborba leadtam a vízeletett és pozitív lett ugyan csak . 14 -én tervezem hogy vissza megyek az orvoshoz .
2013. jan. 5. 19:42
 12/14 A kérdező kommentje:
Ma voltam orvosnál , már látszik a petezsák , valószínű 1-2 hétel korábi a terheségem ezért nem látszott a múlt héten :).
2013. jan. 8. 10:38
 13/14 anonim ***** válasza:
juj nagyon drukkoltam:)
2013. jan. 8. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen :) és te hányadik hétben jársz ?
2013. jan. 8. 11:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!