Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 35. hétben normális hogy az...

35. hétben normális hogy az előzőekhez képest sok a folyásom?

Figyelt kérdés

sziasztok!

35. hétben járok(hétfőn lépek a 36-ba)és az lenne a kérrdésem,hogy normális ha ilyenkor több a folyásom mint pl 2 hete vagy esetleg szivárog a magzatvíz?Orvoshoz majd csak 7-én kell mennem és egyszerűen nem tudom eldönteni.Fájásaim nincsenek.


2013. jan. 2. 20:17
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem is a 36. héttől lett bővebb a folyásom.

Azt mondta a dokim,hogy ez normális mert készül a

hüvely a szülésre,ezzel síkosítja magát,és a baba útját majd.


38 hkm

2013. jan. 2. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szerintem nem normális, de ez nem jelenti azt, hogy nagy baj lenne. Figyeld a mennyiséget, nehogy a nyákdugóból származzon, mert az koraszülést jelezhet.

Nem ijesztgetni akarlak, csak azt jelzem, hogy ilyenkor mindent egy kicsit komolyabban kell venni. Nekem is volt ilyen az első babánál és az orvos azt mondta, hogy távozott a nyákdugó a méhszájról, elkezdtem nyiladozni, szóval onnantól kezdve pihi volt a szülésig, nehogy előbb jöjjön a baba.

2013. jan. 2. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!