Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van egy 1 éves lányom, és...

Van egy 1 éves lányom, és most megint várandós vagyok! Nagyon szerettünk volna egy gyereket sokat próbálkoztunk volt egy vetélésem is. Aki így válalt gyereket még mikor a másik is kicsi, hogy bírt egyedül két gyerekkel?

Figyelt kérdés
Kérlek írjatok tapasztalatokat,hogy lehet ezt bírni!!!Nem tudom mit tegyek.Amikor a férjem dolgozik egyedül vagyok a lányommal,Nemtudom kettővel hogy menne.Az abortuszon gondolkozunk.

2013. jan. 3. 14:14
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
60%
Hát akkor ezentúl már tudjátok, hogy védekezni bizony kell, még akkor is, ha azt mondják, hogy nehezen eshetsz teherbe!
2013. jan. 3. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
56%

Azok után h ilyen sokat vártatok egy babára és ilyen nehezen jött nem gondolod h ez egy csoda h most így terhes lettél?Most meg akarod ölni őt mert félsz h nehéz lesz?Ne mááááár!


Mi is sokat vártunk a lányunkra majd amikor kistesót akartunk egyből terhes lettem...ikrekkel.Én is be vagyok szarva h mi lesz velem 2 újszülöttel meg egy dacos 4 évessel.De eszembe sem jutott h egyiket elvegyék csak h nekem könnyebb legyen.Ők jönni akartak hozzánk mi meg szívesen várjuk őket.


Ez a baba nagyon jönni akart hozzátok.Ne öld meg!!!

2013. jan. 3. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
23%

Pár kérdéssel feljebb valaki kérdezi, miért van ennyi abortusz!!?

Hát itt egy példa, TE, hogy miért is!

A felelőtlenség, a gyávaság, a tudatlanság...

2013. jan. 3. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
69%
Istenem! Egy csoda, ami veled történik, és te abortuszon gondolkodsz? Nagy feladat ugyan két kicsi gyereket nevelni, de a legnagyobb ajándék is, amit kaphatsz az élettől.
2013. jan. 3. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
48%

Abortuszon ne gondolkodjál, légy szíves!!

Símán lehet bírni, nem csak kettő kicsivel, de öttel is (saját tapasztalat). Mindig kb. egy éves volt a legkisebb, mikor újra terhes lettem, sőt, egyszer már a legkisebb 8 hónapos korában... Most a 6. babát várom, "zsinórban". Mind tervezettek voltak. Ha megőrültem volna, nem vállaltuk volna ilyen kis korkülönbséggel, de lehet bírni, és így akartuk.

Nem kell emiatt kétségbe esned, két gyerekkel simán lehet boldogulni! Nem mondom, hogy "Hawaii" az élet kisgyerekekkel, de sosem értettem azokat, akik "meg akarnak bolondulni" tőle.

Ráadásul a két gyerek hamar össze fog nőni, így majd egymást is lekötik. Aggodalomra semmi okod!

Ha tudok segíteni, szólj!

9 hetes km

2013. jan. 3. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
Kedves Utolsó! Minden tiszteletem a tiéd!
2013. jan. 3. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:

Kedves Utolsó!

Köszönöm, kedves vagy!

Utolsó előtti :-)

2013. jan. 4. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
0%
Annak a magzatnak joga van az élethez! És ez a jog többet ér, mint a te kényelmi szempontjaid. Ne öld meg a gyerekedet!
2013. jan. 4. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
32%

Ha ismernél egy nőt, aki éppen terhes, már van 8 gyermeke, akik közül 3 süket, 2 vak és egy szellemileg visszamaradott, neki pedig szifilisze van, ajánlanád neki az abortuszt?


(Ha igen, most ölted meg Beethovent.)

2013. jan. 4. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:

Kérdező, a helyzet az, hogy ezt nem a gyakorikerdesek.hu válaszolóival kell megbeszélned, hanem a férjeddel ketten, közösen kell eldöntenetek. Ha mindketten úgy érzitek, hogy a következő években vállalni tudjátok a nagyobb áldozatot és lemondást azért, hogy majd pár év múlva inkább már könnyebb legyen, akkor simán be lehet vállalni a két gyereket a kis korkülönbséggel. Ha viszont valamelyikötök már most is a tűrőképessége határán áll, akkor meg felesleges kockáztatni, hogy rámenjen a házasságotok, akkor az a stratégia működik, hogy akkor vállalni esetleg másodikat, ha az első után már sikerült újra formába hozni a kapcsolatotokat, ugye annak nem sok értelme lenne, hogy egyedülálló anyukává válj esetleg két pici gyerekkel.

Szóval a lényeg az, hogy akárhogy is döntötök, ez kettőtök közös döntése kell, hogy legyen. És érvek szólnak a kis korkülönbség mellett is meg ellen is, meg a nagyobb korkülönbség ellen is, meg mellett is, nektek azt kell eldönteni, hogy a ti kapcsolatotokban melyik működik, nem azt, hogy melyik kap több "közönség-szavazatot"

2013. jan. 4. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!