Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nem erőltetem meg magam,...

Nem erőltetem meg magam, mégis jobban feszül a hasam, mint korábban ugyanennyi sétától, stb. Ez ugye normális már a harmadik trimeszterben?

Figyelt kérdés
29 hetes vagyok.
2009. aug. 26. 19:41
 1/4 anonim ***** válasza:
pont ezen filózom én is.Elég ha elsétálok a boltig, 10 percre van,és begörcsölök.Ha pihensz neked is elmúlik?27+2h km
2009. aug. 26. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Bár én még csak 20 hetes vagyok de tegnapi séta latt nagyon feszült a hasam nekem is így még eddig nem feszült.Nem ettetek véletlenül sokat?
2009. aug. 26. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem is igy volt, eleinte feszult, majd az utolso hetekben mar azt hittem, hogy elhagyom seta alatt a pocakomat. Nem mindig volt rossz, inkabb csak estenekent huzodott nagyon, gondolom azert, mert mar faradtabb voltam, ettol fuggetlenul mentem, mert nem volt elviselhetetlen, vagy veszelyesnek tuno a fajas, inkabb csak kellemetlen.

De a kutyat setaltatni kellett es en sem akartam eltunyulni.

Viszont sokszor hazafele menet mar fogtam alulrol a pocakomat.

Szerintem siman a baba merete, a suly okozta, az en fiam negy kg-mal szuletett, gondolom azert mar nehez dolog volt tartani egy akkora sulyt a mehemnek egesz nap es seta kozben.

2009. aug. 26. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igazad lehet, kedves utolsó! Igen, ha lepihenek, akkor elmúlik, de nem rögtön. Szedem a magne b6-ot szinten tartás végett, bár mostanában már sokszor be is veszem a maximumot, de ettől nem bírom jobban a sétákat, ugyanúgy befeszül.
2009. aug. 26. 21:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!