Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális, hogy ennyire fáradtn...

Baranka kérdése:

Normális, hogy ennyire fáradtnak érzem magam?

Figyelt kérdés
27 hetes kismama vagyok. Van egy másfél éves lányom aki egy kis energia bomba. Minden nap alig várom, hogy lefeküdhessek pihenni. Sokszor napközben le kell feküdnöm aludni mert úgy érzem, hogy állva is el tudnék aludni. Napi egy-két 3:1 kávét szoktam inni.
2013. jan. 4. 12:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Én még gyerek nélkül is így érzem magam 20 hetesen. Szerintem akkor ha te így bírod a terhességet gyerek mellett is, akkor velem van a gond...
2013. jan. 4. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én az elsőt várom de így is ezt érzem nemhogy te akinek már vagy egy kis örökmozgoja :)
2013. jan. 4. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én is 27 hetes vagyok. Nekem egy 2 éves fiam van, aki rosszabb, mint a duracell elem. Mellette le sem tudok pihenni napközben mert nem igazán akar aludni délután. Nagyon ritka sajnos, és segítségem meg nuku. A multkor ülve elaludtam és arra riadtam fel, hogy a kanapéra felállva levert egy képet a falról és összetört. Azóta ha rám tör az álmosság akkor inkább lefoglalom magam valamivel a konyhában.
2013. jan. 4. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem egy 4 és egy 1,5 évesem van, most 22 hetes vagyok. Egész nap aludni akarok, este meg nem tudok elaludni:)
2013. jan. 4. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia.

Én első babámat várom,de olyan fáradtnak érzem magam..én azt hittem,hogy ennek a nagy fáradtság érzésnek az első trimeszterben kellett volna jelentkeznie,de esküszöm akkor fittebb voltam mint mostanában.Kb 2-3 hete jelentkezett nálam ez az állandó fáradtság érzés,egyfolytában csak aludnék.Pedig elméletileg most kellene a legfittebbnek lenni a második trimeszterben.


22+3 hkm

2013. jan. 4. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!