Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikorra kerekedik ki általában...

Mikorra kerekedik ki általában teljesen a poci? Mikor jön ki a köldököm?

Figyelt kérdés
Én 21 hetes kismama vagyok és alul már olyan kis aranyos kerek a pocim,de felül még mindig ha leülök ott vannak az uszógumik felül...az mikorra kerekedik ki olyan szép terhespocira? Én már úgy várom...mert ha kicsit lezserebül öltözködöm fel nem is látszik, hogy pocakos vagyok, pedig már elmúltam félidős :(
2009. aug. 27. 06:47
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

szia

Nekem nem jött ki a köldököm! de nekem már 5 hónaposan szép kerek hasam volt nem nagy de szép kerek!

2009. aug. 27. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a 30-ik hét körül már fönt volt, és nem jött ki a köldököm, csak elsímult.
2009. aug. 27. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A koldokom nem jott ki nekem sem, csak kisimult. A 25. hettol volt akkora pocim, hogy egyaltalan terhesnacit kellett hordanom, elotte a csipogatya meg jo volt, viszont utana nagyon belelendult a novesbe. visszanezve a kepeket 28 hetesen mar hatarozottan feszes, kerek babapocakom volt es a kesei novekedes ellenere a vegere nagyon nagy lett (nekem nagynak tunt).

De ez testalkattol is fugg, en igen magas vagyok es vekony, elvileg emiatt kezdett el keson noni. Most a 2. babamat varom, a 15. hetben vagyok, de az biztos, hogy most hamarabb lesz babapocim, mert a fiammal ennyi idos terhesen meg semmi sem volt, most meg mar a koldokom alatt kerekedem, ruhan at is latszik, igaz, hogy nem babapocinak nez ki, hanem bendonek.

Jah, es az elso babammal nekem ugrasszeruen nott a pocakom: alig latszott sokaig valami, majd ket het mulva radobbentem, hogy hatalmas.

2009. aug. 27. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem alkatfüggő, kinek mikor fordul ki a köldöke, azt mondják, aki vékonyabb, annak jobban meglátszik. Szerintem hamarosan neked is szép kerek lesz a pocid! ;)
2009. aug. 27. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én 25 hetes vagyok,de nem jött ki a köldököm.Kis kerek pocim van,látszik már,hogy babát várok.Viszont nem hordok még terhesnacikat,a sajátom jön fel,illetve 2 nadrágot vettem,ami gumis derekú és 1 számmal nagyobb,mint az előzőek.Igaza van az előttem szólónak,ez teljesen alkatfüggő.
2009. aug. 27. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem a 30.hétre gömbölyödött ki, addig észre sem vették, hogy baba van a pocakomban. A köldököm pedig a 32.hétre fordult ki, de még mindíg van olyan nap, hogy visszahúzódik, ez attól függ, hogy fekszik a baba. Nekem a mai napig többször átfordul.

Boldog babavárást!


35hetes pocis

2009. aug. 27. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!