Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Veszélyeztetett terhes vagyok,...

Veszélyeztetett terhes vagyok, már 2-szer feküdtem bent a klinikán, mert véreztem (7 hetesen és 12 hetesen). Feküdnöm kell itthon is. Van aki végig feküdte a 9 hónapot? 16 hetes vagyok jelenleg.

Figyelt kérdés

Vagy elképzelhető, hogy majd később kimehetek? Két napja el kellett mennünk védőnőhöz, stb., 2 órát voltam kint és estére elkezdett keményedni a hasam. Más is volt hasonló helyzetben. Úgy irígylem azokat a nagy pocakos kismamákat, akik vígan sétálgatnak.

Persze szedem a Seduxent és a Magnezi citricit is és itthon tényleg fekszem. Már hiányzik a "város". Nincs már nadrágom sem amit felvehetnék, a régiek nem jók már, gyakorlatilag nem is merek így elindulni itthonról. Tapasztalatokat várnék.


2009. aug. 27. 08:27
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nekem egy régebbi tapasztalatom van (nálunk sehogysem sikerül a pici), de édesanyám kapcsán tudom miről mesélsz. Ő ikreket várt (minket) és túl sok voltunk neki, szinte egész végig feküdnie kellett.. azt mondta, amit most te is, hogy iszonyúan hiányzott neki a mozgás, az élet - amúgy nagyon aktív volt mindig. De nem akart nekünk rosszat, ezért kiböjtölte valahogy. Ha új ruhákat szeretnél egy barátnőd a méreteiddel tud neked venni, de ne mozogj többet, mint amennyit a doki is megenged... hidd el, később, ha sétálni viszed egy hatalmas kendőben, és simogathatod a hátát a városban sétálva, az is csodálatos érzés lesz majd!!! Kitartást kívánok és boldog babázást később!
2009. aug. 27. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Sajnos más városba költöztünk, itt nincsenek barátnőim, akikre számíthatnék, korábban már nézelődtem kismama ruha fronton, nagyon bénákat láttam csak. Azért köszi a választ és a biztatást!
2009. aug. 27. 18:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!