Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha a baba a 29. héten fejvégű,...

Ha a baba a 29. héten fejvégű, akkor már várhatóan az is marad?

Figyelt kérdés
2009. aug. 27. 08:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem végig farfekvésű volt a babám, nem fordult be, császározás lett belőle, pedig mindent kipróbáltam, hogy beforduljon (mindenféle pózok, tornák), nem volt nagy baba, lett volna helye megfordulni (2500 g - mal született). Unokatestvéremnek időben befordult, meg is nyugodott, ámde a szülés előtt 1 héttel faros lett, végül a vajúdás alatt ismét befordult neki, természetes úton szült egy 3150 g-os kislányt. Egy barátnőm is járt már úgy, mint az unokatesóm. A védőnőm engem is bíztatott, hogy a szülés alatt még vígan befordulhat, de nem tette a kis huncutom. Boldog babavárást! :)
2009. aug. 27. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszi, hát azért remélem már nem forgolódik, de kellenek mások tapasztalati is! ;)
2009. aug. 27. 09:05
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia. Nekem a 27. héten fejvégű volt, aztán rá egy hétre az uh-n már megint medencefekvésű (előtte is az volt minden uh-n). Nekem még mindig folyamatosan forgolódik. Szerintem majd a 32-34. héttől nagyobb a valószínűsége, hogy úgy is "marad". De láthatod, a tapasztalatok alapján bármi lehet.
2009. aug. 27. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

szia!

nekem 28.héttől fejvégű a drágám, ma vagyok 39+4hetes, remélem így is marad, amíg ki nem bújik...:-)

2009. aug. 27. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem a 32.hétig keresztben feküdt. A 32.heti kötelező uh hajnalán egy határozott mozdulattal megfordult, de csak a nagykönyv kedvéért. Azért írom ezt, mert az uh papíron beírták, hogy fejvégű, aztán délután meg fogta magát és visszament keresztbe. Azóta pedig naponta átfordul, pl. most a gép elött is éreztem 5 perce egy nagy bukfencet. Sok mindenre képesek ezek kis emberek, hiába kevés a helyük a pociban.


35hetes pocis

2009. aug. 27. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!