Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet valami baja a magzatnak?...

Lehet valami baja a magzatnak? Miért ilyen rosszindulatú a kislányom?

Figyelt kérdés
Kislányom másfél éves, és most várom a 2. gyermekemet. Már próbálom neki elmagyarázni, hogy lesz kistesó. Ma is mondtam neki, hogy benne van a hasamban a kisbaba. Erre ördögi vigyor jelent meg az arcán, és egy hatalmasat belecsípett a hasamba, alig tudtam kiszabadítani magamat. Nagyon fájt, és ott a hasamon az 5 körmének a nyoma. Lehet baja a magzatnak? Miért csinált ilyet? Már most utálja a tesót?
2009. aug. 27. 12:29
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Biztosan nem lesz a magzatnak semmi baja, ne aggódj!

A kislányod viselkedésére ezerfajta magyarázat lehet.

Vad kislány? Anyás nagyon? Más gyerekekkel verekszik? Szerintem nagyon kicsi még ahhoz hogy megértse a kistesó dolgot... lehet hogy csak veled akart komiszkodni? Ha aggódsz, kérd ki egy gyermekpszichológus tanácsát!

Az én kisfiam is másfél éves múlt, simogatja-puszilgatja a hasamat, mindenkinek újságolja h baba van benne. Ő nagyon sokat van gyerektársaságba, megszokta hogy más gyerekeket is megsimogatok, de amúgy is nyugodt gyerek. Minden gyerek más, nem hiszem hogy a szó klasszikus értelmében rosszindulatú a kislányod, számtalan oka lehet a viselkedésének, én kikérném szakember véleményét is! Remélem hamar megoldódik...

27 hetes + 21 hós

2009. aug. 27. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam 14 hónapos, és most vagyok 12 hetes terhes. Voltak vele gondjaim és igen 2X bizony rá kellett ütni a lábára, hogy ne rugdossa ki belőle a kistesót. De ő ezt nem érti. Én is akkor azt láttam rajta, hogy "na rúgjuk szét a babát", de rájöttem utána, hogy csak dafke csinálja.Mert nem szabad.
2009. aug. 27. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Régebben jártunk zenés foglalkozásra, meg baba-mama klubba, de most nyáron mindenhol szünet van. Általában nem vad, habár szeretgetni egyáltalán nem lehet. Bánatos is vagyok miatta, mert nem hagyja magát ölelgetni, puszilgatni, ő meg pláne nem csinálja. Ez normális dolog?

Egyébként most a férjem azt mondta, hogy szerinte csak meg akart csikizni, csak még nem megy neki. Vele is ezt szokta csinálni. Na, de jó játékot talált ki.

2009. aug. 27. 14:56
 4/4 anonim ***** válasza:
Az ikerlányaim közül az egyik puszilgat,ölelget,bújik,nagyon cicás.A másik nem szeret puszit kapni-még szóban sem:)-,adni is úgy szokott,h pl. közli:"majd a konyhában kapsz egy puszit" :))),vagy azt mondja,"ma már adtam".Őt dícsérni sem szabad,az utcán folyton megsértődik,mikor idegenek mondják,h jaj de szép kislányok,kis királylány,tündérke...ilyenkor kikéri magának.:))) Ettől még nincs semmi baja,ő ilyen.:)
2009. aug. 27. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!