Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhességi hízás sok ennyi?

Terhességi hízás sok ennyi?

Figyelt kérdés
Terhességemet 63 kilóval kezdtem, most vagyok 25 hetes terhes és sajnos már 7 kilót híztam 70 kilót nyomok. Mennyi várható még a végéig abban a 15 hétben?
2013. jan. 8. 14:26
 1/9 anonim ***** válasza:

Üdv.

[link]

Ez egy súlygyarapodás kalkulátor. Be tudod írni a súlyod magasságod terhességi hetet és hogy hány kilóról indultál.

Amúgy én nem aggódok pedig 17 hetes vagyok 59 kg-ról már 64 vagyok... :) Mondjuk elég nagy pocim van. :)

És hiába híztam már 5 kg-t csak a pocakomon és a cicimen látszik... :)

Mondjuk lehet közrejátszik az is, hogy a párom szerint szebb vagyok mint valaga így nem aggódok. szerintem te se tedd... :)

Boldog babavárást.

2013. jan. 8. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én örülnék ha ennyi lennék,én 75 kilóval kezdtem a terhességet,most 24 hetes vagyok és 80 kiló :( Azt mondta a védőnőm hogy olyan 92 biztos leszek
2013. jan. 8. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha ez megnyugtat, én még csak 14 hetes vagyok és már 4 kilónál járok. Igaz, elég kevéssel kezdtem, de ez a karácsonyi alvás-evés kombó betett. :) Senki nem mondott eddig semmit.
2013. jan. 8. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
20hetes terhesen még egyik gyerekemmel sem híztam egy kilót sem, de a vége mindegyiknél +20kg lett,az utolsó hónapban rengeteget híztam,akkor kell odafigyelni
2013. jan. 8. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Kedves Kérdező! Ezt a kérdést akár én is feltehettem volna :D Szintén 63 kg-mal kezdtem, szintén a 25. hétben járok, és 71kg vagyok most! Engem folyamatosan cseszeget a védőnőm, hogy ez RENGETEG (mellékesen normál alkat vagyok, nem tudom, hol vannnak ezek a plusz kilók a hasamon kívül)... szerinte 1kg/hó, azaz összesen 9 legyen a legvégére... na persze... pedig ha hiszed, ha nem, odafigyelek az étkezésemre, nincsenek falási rohamaim srb.. én a végére olyan 77-80-at saccolok magamnak, és nem fog érdekelni a véleménye... :( Bezzeg előttem volt 2 kismama akik 90 kg fölött voltak, be se fértek az ajtón, Nekik SEMMIT nem szólt... és ez fáj igazán, hogy engem meg (az akkor még 67 kg-mommal) leszólt...
2013. jan. 8. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó,ne foglalkozz a védőnőddel, bírom őket nagyon,mindent jobban tudnak,de gyerekük egyiknek sincs, pedig minden terhesség és minden baba más és más,ezt nem lehet könyvből megtanulni szerintem, meg kell mindent tapasztalni,ami egyiknél bejön másiknál nem biztos

2 gyerekes anyuka

2013. jan. 8. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Köszönöm a támogatást, utolsó válaszoló! 5-ös voltam :)
2013. jan. 8. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
31 hetes vagyok 13kg hízásnál tartok eddig összesen és a védőnőm is meg az orvos asszisztense is elkezdett csesztetni h rengeteget híztam eddig és DIÉTÁZZAK. Nagyon szíven ütött a dolog jó nem vagyok egy modell kismama de miért kell annak lenni??? Annyira még nem tartok vészesen soknál szerintem. A legjobban azt tetszett h ünnepek után vagyunk és akkor egy kismama mikor hízzon? Teszem azt a 22. hétig nem volt hízás egyáltalán akkorra jött fel 2kg. Hatalmas a pocakom 113cm és elkezdtem vizesedni is. Ja és a legjobb az asszisztens egy kövér nő. Úgy a számon volt amikor elkezdett csesztetni h megkérdezem tőle h ő mennyit hízott az ünnepek alatt úgy h nem is terhes. Na mindegy rosszul esik de megpróbálok nem vele foglalkozni. Minden eredményem tökéletes a vérkép, vérnyomás, vizelet akkor meg mi a problémájuk nem tudom. Ha gondok lennének megértem. De h nincs is...Nagyon divatba jött ez a modell alkatú kismama h 8-9kgnál ne hízz többet. Nevetségesek komolyan.
2013. jan. 8. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én még csak a 22.hétbe vagyok, de azért leírom, eddig csak 0,5 kilót híztam összesen. A pocim és a melleim is nőttek már. Rendesen eszem, sőt néha este 7 után vacsizom, de eddig fél kiló.
2013. jan. 15. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!