Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lányok! Menjek másik nőgyógyás...

Lányok! Menjek másik nőgyógyászhoz?!

Figyelt kérdés
Mai napon voltam vizsgálaton. Megállapította az orvos,hogy 7hetes vagyok. Ez oké. De tényleg csak ennyi van az első vizsgálaton? Bementem,megkrdezte meg akarom-e tartani. Felfeküdtem az asztalra,elméletileg hüvelyi uh-t végzett... utáána kitapogatta. Elment kezetmosni,azt mondta felöltözhetek. Kijöttem az öltözőből,és adott egy papírt,menjek el a védőnőhöz. Bocsánat első terhességem. Ilyenkor nem kellene valamiféle hasi ultrahangot csinálni,hogy megtudjuk hogy mekkora a "baba"? vagy..bocsánat,nem tudom hogy megy. Én csak azt szoktam látni,hogy írják itt a lányok,hogy 8hetes és crl:10mm ... stb. Szóval szerintetek menjek másikhoz?

2013. jan. 9. 17:03
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
70%
Hát akkor elég futószalag. Egy sztk-s dokitól ezt kapja az ember, de a magán lehetne kedvesebb. Még 1x menj el tényleg hozzá, aztán ha akkor se mond 1-2 bővebb információt, keress egy másikat inkább. Amúgy az h hüvelyit csinált az nem rossz, első 12. hétig majdnem mindenhol hüvelyi uh-van, mert úgy jobban látszik a magzat :)
2013. jan. 9. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ez teljesen normális. Volt hüvelyi uh, kaptál papírt hogy 7 hetes a babád, és majd menned kell a védőnőhöz, ő ad azért bővebb felvilágosítást. :)
2013. jan. 9. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:
Jólvan köszönöm a válaszokat! :) Csak a méretét hiányoltam :(
2013. jan. 9. 17:20
 14/24 anonim ***** válasza:
69%
Ennyi ez első, nem kell orvost váltanod. Az sztk-ban úgy ledrálnak, hogy csak pillázik az ember. Majd mondja a vérvételt a következő UH után. De különben a háziorvos adja a beutalót a vérvételre. Elmész a házidokihoz, s megírja. Én nem megyek vérvételre se meg védőnőhöz sem, csak ha 12 heti UH-n is minden ok. Mert legutóbb akkor sajnos nem élt a magzat. Ezt mondtam is a nődokinak, mondta, hogy semmi gond, elég akkor is. Tegnap töltöttem a 10 hetet.
2013. jan. 9. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
100%

Ja a CLR-t én onnan tudom (30,4mm a 9+3 naposom :) ) , hogy kértem UH képet, és azon rajta van.

#14 voltam

2013. jan. 9. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
32%

Ma 17:24! Megcáfolnálak . Az sztk-s futószalag PONT iylen, ahogy a kérdező írja. Nem másabb darálás, pont iylen. Terhes? Megtartja? Uh, van-e szívhang, oké, mehet, jelentkezzen x hét múlva ha nincs panasz, papír, viszlát.

És nem minden helyen háziorvos ad beutalót a vizsgálatokra!! Ez területenként különbözik. Van ahol ő, van ahol a védőnő. Nekem pl. maga a doki írta. Az sztk-s.

2013. jan. 9. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
69%

Kedves 17:28 pont ezt írtam.. Hogy az sztk-ban ledarálják az embert. Vmit félreértettél, pedig egyértelmű.


Azt, hogy nem mindenhol a háziorvos a beutaló, ezt akkor rosszul tudom sorry. :)


17:24 voltam

2013. jan. 9. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:
Pont ezaz,hogy diekt ezért kértem hozzá időpontot,mert ő a bajcsy korház szülész, nőgyógyász főorvosa,és nénikém ajánlotta nekem,ő is nála szült. Még azt se mondta,hogy minden oké-e,van e szívhang. Nagyot csalódtam benne. Mindegy,hisz a szakmai tudása a rendkívüli,nem a kedvessége. De azért kevésbé éreztem volna magam kínosan,ha legalább mosolyog egyet :/
2013. jan. 9. 18:26
 19/24 anonim ***** válasza:
69%

Nekik ez baromira rutin. Engem is nagyon zavar, de ez van. A maszekot nem tudom megfizetni, így barátnőktől kérdezem, mikor mit egyenlőre. Nálam az első kérdése az volt, hogy "Megtartja? " ... Na hagyjuk, majd lefordultam a kezelőszékről.. 33 éves vagyok, első terhesség. Ennek meg ez az első kérdése. :O :-/


17:24 voltam

2013. jan. 9. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:
Nekem is ez volt az első kérdése. Bár én még nagyon fiatal vagyok, tehát érthető.
2013. jan. 9. 18:32
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!