Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lányok! Menjek másik nőgyógyás...

Lányok! Menjek másik nőgyógyászhoz?!

Figyelt kérdés
Mai napon voltam vizsgálaton. Megállapította az orvos,hogy 7hetes vagyok. Ez oké. De tényleg csak ennyi van az első vizsgálaton? Bementem,megkrdezte meg akarom-e tartani. Felfeküdtem az asztalra,elméletileg hüvelyi uh-t végzett... utáána kitapogatta. Elment kezetmosni,azt mondta felöltözhetek. Kijöttem az öltözőből,és adott egy papírt,menjek el a védőnőhöz. Bocsánat első terhességem. Ilyenkor nem kellene valamiféle hasi ultrahangot csinálni,hogy megtudjuk hogy mekkora a "baba"? vagy..bocsánat,nem tudom hogy megy. Én csak azt szoktam látni,hogy írják itt a lányok,hogy 8hetes és crl:10mm ... stb. Szóval szerintetek menjek másikhoz?

2013. jan. 9. 17:03
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

Ma 18:29!

Ha elfogadsze gy jótanácsot, tényleg úgy írom: Sztk-s orvos, ha csak morog a bajusza alatt úgymond, akkor kérdezz rá nyugodtan. (És doktorúr, mekkora kb? Van szívhangja már?) Mert ezek a nagy rutinban tényleg elfelejtik, hogy az adott embernek ez nagyon fontos!

A másik , tudod, a maszekorvos is megkérdezi, h "megtartja-e" csak legtöbbször finomabban: pl. "Kívánt a terhesség?". Igen, itt is érezhető a tartalom és a forma....

2013. jan. 9. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

Kedves 18:38! Tényleg köszönöm a kiemelt figyelmet, de nem nekem van szükségem segítségre! 33 éves vagyok, és messze nem hülye. Attól mert érzem a doki qrva rutinját, attól nem hagytam magam lerázni, én megkérdeztem mindent az sztk-s dokitól, UH képet is kértem , azt is kérdeztem, hogy ad-e, mert magától nem mondta. Köszi, a kérdezőnek írtam, hogy igen ezek már csak ilyenek.. Ne lepődjön meg rajta. Enniy!


17:24 , 17:25, 17:33, meg 18:29 voltam

2013. jan. 9. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

"Magán orvos volt,nem sztk-s"

Ez esetben én tovább állnék, ha sztk-s akkor nem.


Értsd: Ennyi, amit csinált lényegében jelenleg elég, de egy magánorvostól jóval többet vár azért az ember.


Enyém leültetett megbeszéltük a továbbiakat életmód, terhesvitamin, vannak-e macskák (toxoplazma miatt), kihez menjek, mit csináljak, mikor menjek újra; megnéztük az embriót (úgy hogy én is láttam szépen a monitoron, bár értelmezni nem nagyon tudtam :))


Mindez megvolt 10-15 perc alatt, tehát a futószalag effektus mindenhol megvan, de mindent elmondott amit kellett szépen érthetően.



Ui.: Persze ha szakmailag maximálisan megbízol benne, akkor adhatsz még egy esélyt, az a lényeg, nem az, hogy bájcsevegjetek.

2013. jan. 9. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 A kérdező kommentje:
Köszönöm,ment a zöld kéz!
2013. jan. 9. 22:11
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!