Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Elmúltak a tüneteim, ez most...

Elmúltak a tüneteim, ez most bajra utal?!

Figyelt kérdés
11 hetes kismama vagyok,a tüneteim teljesen elmúltak hirtelen,pedig nagyon durván hánytam,rosszul voltam,ugyanakkor a mellérzékenység is elmúlt,csak fáradékonyság maradt.Idáig is paráztam,mert volt már vetélésem,utrogestant kell használnom.De nem ülhetek nap mint nap a rendelőben,hogy nincs baja a babámnak.Hogy küzdhetném le a túlzott félelmemet?Már úgy érzem bekattanok...
2013. jan. 11. 12:38
 1/6 anonim ***** válasza:
De a tünetek nem arra utalnak, hogy nincs semmi baj a babával, a tünetektől függetlenül lehet bármi. Úgyhogy, ne aggódj, nem azért múltak el a tünetek, nincs ezzel összefüggésben, általában (persze nem mindig) a tünetek a 12. hétig elmúlnak, ezzel nincs semmi baj. Ne aggódj, nincs ehhez köze.
2013. jan. 11. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én is 11 hetes vagyok, és nekemis alábbhagytak a tüneteim, csak az aluszékonyság és a mellfájdalom maradt.. Nekem azt mondták erre, hogy teljesen természetes, igaz én nagyon hamar kezdtem a szenvedést, már az 5. héttől voltak elég erős tüneteim.

Ne aggódj szerintem, azzal többet ártasz a babának!

2013. jan. 11. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nyugodj meg! Örülj annak, hogy elmúltak a kellemetlen tünetek és így már sokkal elviselhetőbbek lesznek a napok. Nálam is ugyanígy volt. Ha elvetéltél volna akkor véreznél. 12.hétnél úgyis lesz ultrahang.

Kitartást és minden jót!

2013. jan. 11. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a biztatást,amikor elvetéltem a korábbi terhességemnél,semmilyen tünetem nem volt,nem véreztem.
2013. jan. 11. 12:46
 5/6 anonim ***** válasza:
én 10 hetes vagyok és nekem is alább hagytak..ez így van általában...11-12 hétre elmúlnak a tünetek, tuti nincs baja :)))
2013. jan. 11. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én is 10 hetes vagyok, és 1-2 napja jobban vagyok úgy általánosságban.
2013. jan. 11. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!