Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ezt elhiszitek? Nekem ma...

Ezt elhiszitek? Nekem ma nagyon rosszul esett ez.

Figyelt kérdés
Voltam ma terhesgondozáson.A védőnőm annyira lekezelő volt,hogy kezdtem rosszul érezni magam.Bár a doki sem volt túl kedves.Megkezdődött a kötelező vizsgálatsor,a testsúlymérésnél teljesen kiakadtak,hogy sokat hiztam.Látszik a fejemen.(ez volt a duma).Amikor mondtam,hogy nem eszem sokat a doki "kedvesen"beszólt,hogy persze a védőnő eszik és én hizom.Amúgy tényleg nem eszem sokat,Napi 1szer föttkaja aztán inkább gyümölcs.23 hetes vagyok és 8 kg-ot hiztam.Nem kevés ezt tudom.Lehet,hogy igazuk van de lehettek volna emberségesebbek.Azért is érintett rosszul mert ehez a dokihoz jártam és megvoltam vele elégedve.Másnak is volt olyan,hogy a súlya miatt lecseszték?
2009. aug. 28. 21:09
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
89%
Hát, ez kiakasztott...diplomás emberek!! O.k., lehet, rossz napjuk volt, de milyen jogon beszélnek így bárkivel is? Ilyen stílusban. Egyébként én 25 kg plusszal mentem szülni. Néha, kedves szóltak, hogy jó lenne ha diétáznék..és ennyi!
2009. aug. 28. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
81%
A 23. hétre nem sok a 8 kiló plusz. Lehet, hogy az "összsúlyod" nem tetszett nekik? Hány kg vagy, ha szabad kérdezni?
2009. aug. 28. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
Szia, nem is tudom, ne foglalkozz velük. Én 20 kilót híztam ma terhességem alatt, és volt olyan, mikor a 6. hónapban 5 kg jött föl egy hónap alatt, na akkor én is kaptam. a terhes könyvembe felkiáltójellel, bekarikázva tüntette fel a dokim. Szerintem alkat kérdése lehet, mert nem nassoltam, igyekeztem minél egészségesebben enni, dehát nem tudtam mit tenni. Lecsesztek, ennyi, figyeltem magamra, meg a babámra, mást nem tudtam csinálni. Próbáld magad túltenni rajta.
2009. aug. 28. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
88%
Ez bunkóság volt, gondolhattak volna arra, hogy a terhességnél a kismamák érzékenyebben mindenre, mégha nekik ez poénos is volt. Én ahogy magamat ismerem orvost váltanék, mert mi van akkor ha netán szülés közben szól be valami a doki, amit ő poénosnak tart, de te nem.
2009. aug. 28. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 baranyi kálmanné ***** válasza:
77%
Sajnos a legtőbb orvos ilyen bunko!!!
2009. aug. 28. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
170 cm vagyok és 75 kg vagyok.Az elsö vizsgálaton 7 hetesen 67 voltam.Nekem is bekarikázták a súlyt a kiskönyvembe:-)) Ja,a védőnő már elsőre bejelentette,hogy Ő BIZONY CSAK 9 kg-ot hizott a terhessége alatt.Úgyhogy ma salátát.rozskenyeret meg csupa ilyen FINCSIT ettem.
2009. aug. 28. 21:29
 7/25 anonim ***** válasza:
92%

Szerintem szard le-már bocs. Egy csomó ilyen bunkó doki van. Én is láttam sok kismamát, aki esküdözött, hogy semmi édességet, nasit nem eszik, mégis hízik...sokan vizesednek, ami akár 30 kg pluszt is jelenthet...

Szerintem ha váltani nem tudsz, mindig úgy menj oda, hogy nem érdekel mit mondanak, két füled van, az egyiken be, a másikon ki, közben mosolyogva bólogatsz...

2009. aug. 28. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
Én is vizesedem,sajna.Olyan a bokám sokszor mint az elefántoknak.Eltiltottak a dinnyétől és a szőlőtöl:-( pedig ezeket imádom!!!
2009. aug. 28. 21:39
 9/25 anonim ***** válasza:
88%
Na igen,az intelligenciát nem adják a diplomával...válts dokit,annál rosszabbat nem tehetsz neki,igaza van az előttem szólóknak,még csak az hiányozna,hogy szülés közben szóljon be...
2009. aug. 28. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Ne vedd úgy a szívedre! Nekem a th gondozáson a doki meg az asszisztensek akkor álltak nekem, amikor azt mondtam, hogy tp-re akarok menni (a munkahelyem miatt muszály volt). Azt mondogatták tökre felháborodva, hogy mit képzelek én meg ilyenek. Aztán a következő alkalommal mintha nem történt volna semmi. Nekem is rosszul esett, de hát nem tart az a gondozás örökké, le kell k...lni és kész. Ennél sokkal fontosabb dolgokkal foglalkozz.

Ja és én a 16-26. hétig híztam 12 kilót, azóta meg semmit, pedig most sokkal de sokkal többet eszek. Én 178 cm vagyok.

34 hetes kismami

2009. aug. 28. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!