Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A fészekrakó ösztön mennyivel...

A fészekrakó ösztön mennyivel tör rá a kismamára a szülés előtt? A 35. hétben vagyok, és pár napja nem bírok magammal.

Figyelt kérdés
Mosom a kis rucikat, vasalni is most állok neki, nagytakarítottam...stb. Ez már az lenne?
2009. aug. 29. 13:50
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Hát hogy mikor arra már nem emlékszem de olvastam róla hogy van ilyen.Úgyhogy lehetséges én eltudom képzelni.Könnyű szülést neked!!!

2009. aug. 29. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én 34 hetes vagyok, hétfőn reggel valamiért éreztem hogy ma meg kell venni a kiságyat, babakocsit( kicsit elhúztuk a dolgokat a nagy melegek miatt). Hétfőn meg is vettünk mindent egyszerre, még aznap összeszereltük. Kedden babaszobát berendeztük, aznap du mentem dokimhoz, aki közölte hogy nagyon lent van a baba, jó lenne még 2 hetet ha kibírna bent. Szerda reggel megvettem a hálóinget, köntöst, meg ami a kórházba kell. Vásárlás közben elment a nyákdugóm.... Azóta szigorú fekvés van, már nem is tudnék intézni semmit, pedig elvileg időm még lenne. Én hiszek ezekben a megérzésekben, engem is ez hajtott.
2009. aug. 29. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! Hát remélem azért még minimum 3 hétig bent marad a babám!

Kedves 2. drukkolok hogy még bent maradjon a pici!

Könnyű szülést kívánok!

Szép napot Mindenkinek!

2009. aug. 29. 14:48
 4/7 anonim ***** válasza:

33 hetes vagyok. Kb. 2 hete pakolok, mosok, vasalok, mindent csinálok és ami a csoda, hogy van is energiám hozzá.

Remélem még egy hónapot marad a picurka. annyi dolgom van még és még ő is pici :)

2009. aug. 29. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nálam valamikor a 20. hét tájékán kezdődött. Állandóan takarítottam, rendezgettem a szobát, hajtottam a páromat, hogy raja össze a kiságyat, fesse ki a szobát... Tele voltam energiával, pedig inkább lustácska vagyok :S 38. héten jött a baba, most 2,5 hónapos.
2009. aug. 29. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat. Akkor nincs "szabály" hogy mennyivel a szülés előtt jön ez a takarítómánia.

Sok boldogságot!

2009. aug. 29. 15:42
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia!

36 hetesek vagyunk. Nekem drasztikusabban kb 1 hete jött az ösztön.:) Azóta meg sem állok, csak ha már görcsben fetrengek... Még kb 2 napnyi munka van...:)

2009. aug. 29. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!