Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Most várom a harmadik babámat...

Most várom a harmadik babámat ö is császár lesz de félek mert az elözö babám meg halt. Szerintetek mit csináljak el kötesem magam? 39. hetes vagyok.

Figyelt kérdés
2013. jan. 14. 21:27
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Azért azt az orvost sem értem, aki ilyen fiatal anyukának a második császárnál az elkötés mellett erőszakoskodik.. :(


Sajnálom, hogy elhagyott a férjed és egyedül maradsz a picivel és a nagyobb gyerkőccel, de ilyen fiatalon ne csináltasd meg szerintem. (Ha 10-15 évvel idősebb lennél azt mondanám, hogy tedd azt ha úgy gondolod, de most még tényleg nem lehet tudni. Tudom, most nem vígasztal, de lehet 2-3 év múlva egy olyan férfi lesz melletted, aki az égről lehozza a csillagokat neked és vállalnátok babát közösen.)

2013. jan. 15. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

NE köttesd el magad!! Teljesen értelmetlen lenne!! Eleve nem tudhatod mit hoz még a jövő! Talán egy új kapcsolatban, akár 10év mulva is szülhetsz még egy babát, ha meg nem is akarsz szülni a védekezésnek is vannak módszerei.

Megkérdezhetem miért vesztetted el az egyik babádat? Szülés közben, vagy terhesség közben volt gond?

2013. jan. 16. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
császár közben mert már a szülö csatornába volt és el akadt a hogy visza huzták véletlenül meg ropantotok valamit a nyakánál és 2 órán belül meg halt de elöte oda adták hogy szopizon mert nem tudták hogy baj van mikor vártam hogy vissza hozák nemjött senki más nap reggel császár után fel álltam és be mentem az örzöbe és meg kérdeztem hogy hol van a fiam
2013. jan. 16. 11:37
 14/19 anonim ***** válasza:

Kedves6. válaszoló!!

2006 júniusától Magyarországon már a 18. életévüket betöltött nők is dönthetnek arról, elköttetik-e petevezetéküket.Akkor is ha nincs gyereke.

[link]

2013. jan. 16. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Részvétem!

Ne köttesd el magad!

2013. jan. 16. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Atyaég! El sem tudom képzelni mit érezhettél akkor, ott, abban a pillanatban.... Csoda, hogy nem a pszichiátrián kötöttél ki! Úristen! Részvétem!

Nagyon sajnálom.

De ne köttesd el magad!

2013. jan. 16. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
sziasztok meg születet a kisfiam Nórbika 3400g 56cm és csoda mert simán szültem meg ma 13:07 perckor
2013. jan. 16. 13:46
 18/19 anonim ***** válasza:
Gratulálok! :)
2013. jan. 16. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
gratulálok! :))
2013. jan. 16. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!