Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kistarcsára kell bevinni...

Kistarcsára kell bevinni légzésfigyelőt a babának, vagy adnak?

Figyelt kérdés
2009. aug. 29. 15:45
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
39%
A kórházba gondoltad? Miért kéne? Ott állandó felügyelet alatt vannak a babák.
2009. aug. 29. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

A kórházban a babák az anyukájukkal vannak. Kapunk nekik egy kis toligálható ágyat, és én abba szeretnék tenni, de mivel nem tudom, hogy kapunk-e, azért kérdezem. Az első babám a csecsemős osztályon volt, ott volt a babák alatt.

Ezért gondoltam, hogy itt meg adnak az ágyhoz, de nem tudom pontosan.

2009. aug. 29. 22:33
 3/19 anonim ***** válasza:
47%
Dehogy adnak! Miért adnának?! Én otthon sem használtam, teljesen felesleges dolognak gondolom, de ha téged megnyugtat vegyél, de a kórházban?
2009. aug. 31. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
43%
Első vagyok! Ha az anyukájukkal vannak a babák, akkor is állandó a felügyelet, nem?? Kórházról beszélünk. Sehol nem adnak légzésfigyelőt, esetleg magán kórházban.
2009. aug. 31. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

Azta mindenit, de le lettem teremtve. Itthon van sajátunk, és mivel az egész családom súlyos tüdőbeteg sajnos, az első babámnál is kellett és most is szeretnék tenni alá a kórházban.

Akkor beviszem, nem gond, csak arra voltam kiváncsi, hogy van-e.

Írtam, hogy az első szülés után a csecsemősöknél volt a lányom( Ő nem ebben a kórházban bújt ki, több száz km-re innen), és ott MINDEN baba alatt volt egy. A szemem láttára élesztették újra a babát a figyelőnek köszönhetően, hogy jelzett, hogy leállt a légzése...éjjeli szoptatásra vittem el a babámat és akkor láttam az ablakon keresztül.

Lehet, hogy valahol felesleges, de sztem annak a babának nem volt az és nekünk sem lesz az.

Minden esetre köszönöm a reagálásokat.

Üdv!!!

2009. aug. 31. 23:23
 6/19 A kérdező kommentje:
Ja és szó sincs magánkórházról, teljesen állami. Ja és ha velem van, miért lenne állandó a felügyelet? Én nem alszom néha egy keveset? Olyankor ki a fészkes fene figyeli a tüdőbeteg család legújabb sarjának légvételét? Nem parázom túl, a lányomnál bizony sokat riasztott.
2009. aug. 31. 23:25
 7/19 anonim ***** válasza:
65%

Szerintem vidd be.

Az előző szülésnél jó kórházat fogtál ki, mert szerintem nem igazán adnak máshol.

Remélem engedik majd használni. A negatív válaszokkal ne foglalkozz, az a lényeg, hogy te nyugodtabb légy.

Ha ehhez szükséges a légzésfigyelő(nálad indokolt is) akkor használd, ártani nem fogsz vele senkinek.

2009. szept. 1. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
36%

Én voltam már Tarcsán kórházban. Egy szobában helyeztek el egy kismamával és az újszülöttel, és bizony ha szeretnéd, akkor egész éjszaka veled van a baba, és csak reggel nyitották ránk az ajtót, hogy addig is tudjunk pihenni. Ha az anyuka kéri, akkor elviszik a babát, és akkor van felügyelet, de ha veled van, akkor csak te vagy neki! Szerintem vidd el magaddal, azzal nem ártasz, és majd ott megkérdezed a nővéreket, hogy hogyan szokás!

Nagyon jó, hogy feltetted a kérdést, az én családomban is sok a tüdőbeteg, és most hogy babát várok, nem árt majd erre is odafigyelni!

2009. szept. 1. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm az utolsónak a választ!!!

Jó érzés olyat is olvasni, aki végre egyet ért velem, de sajnálom, hogy nálatok is sok a tüdőbeteg...aszthma, krupp,stb...

2009. szept. 1. 21:49
 10/19 A kérdező kommentje:
Az utolsó kettőnek köszi:-) nem ártok vele, ha bent van a figyelő, így van.
2009. szept. 1. 21:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!