Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kistarcsára kell bevinni...

Kistarcsára kell bevinni légzésfigyelőt a babának, vagy adnak?

Figyelt kérdés
2009. aug. 29. 15:45
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
36%
Örülök, hogy hasznosnak találtad a választ! Annak pedig köszi, aki lepontozott! :-(
2009. szept. 2. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
36%

Nálunk nincs tüdőbeteg a családban, de én is szeretnék majd venni egyet a babának. De amikor vhol ezt elmondom legtöbbször lehugatnak, hogy az hülyesék, régen is felnőttek a babák nélküle, luxus stb....

Pedig szerintem nagyon is hasznos! Akinek meg más a véleménye tartsa meg magának, vagy akár mondja el, de ne kioktatóan!!!!

2009. szept. 2. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
36%
Na,első válaszolók KOPP,így már nem is olyan egyszerű a dolog,mi???Nem kellene mindig leugatni egyből a másikat,ugye-ugye?
2009. szept. 2. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
32%

Első válaszoló vagyok! Senki nem ugatott le senkit!!! Köszi a lepontozást! De kórházba tök fölösleges bevinni légzés figyelőt! Kórház, orvosok, nővérek, rémlik valami??? A baba a kórteremben sem lesz egyedül, tuti fenn lesz valaki mindíg, aki figyelhet. Szerintem az anyukák figyelnek a másik babájára is, legalább is én ezt tapasztaltam.

A húgom is tüdőbetegen született, akkor még nem is volt légzésfigyelő, mégis életben maradt!!! Akkor miről is beszélünk??

2009. szept. 3. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:

Te idióta utolsó, áruld már el, hogy hogyan veszem észre, ha nem vesz levegőt, amikor végre talán én is elalszom majd?

Kötöd az ebed a karóhoz, pedig nincs igazad. Kész tébolyda néha ez az oldal, nem? ÉN meg olyan hülye vagyok, hogy még ugrok is:-) hát igen, a hormonok...na üdv mindenkinek!

2009. szept. 3. 20:41
 16/19 anonim ***** válasza:
32%
Én nem írtam bunkón!!! De te elég bunkó vagy!!! Nem egyedül leszel abban a cseszett szobában, nem bírod felfogni?Idióta vagy ám Te meg a ....
2009. szept. 4. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:

:-)

Alapítványiba leszek, egyedül...irigyled mi?

2009. szept. 4. 20:59
 18/19 anonim ***** válasza:

Kedves vitatkozó,sajnos nem kell ahhoz tüdőbetegnek lenni,hogy baj legyen,tök egészséges babákkal is megtörtént már,aminek nem kellett volna,régen is,a hirtelen bölcsőhalál okát a mai napig nem ismerik.De ne is beszéljünk ilyenről,örüljön mindenki az egészséges babáknak és vigyázzunk rájuk légzésfigyelővel,vagy anélkül...

Te meg ne idegeskedj kedves kérdező,gondolj a babádra! Kívánok Neked könnyű szülést!

Egy 5 hónapos kislány anukája

2009. szept. 4. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:

:-)

Nem idegeskedem, köszönöm, főleg nem azért, mert én kezdtem az idiótázást, de hát ez jött ki.

Mindenkinek minden jót és egészséges gyermeket!

2009. szept. 5. 20:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!