Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kinek mi a véleménye a program...

Kinek mi a véleménye a programozott császárról?

Figyelt kérdés

Az elsö lányom is császárral született,bár az nem volt programozott.

Lenne lehetöségem megpróbálni,most rendes úton is,de félek,ezért inkább a programozott császár mellett döntöttem.

Van aki valamivel meg tud gyözni az ellenkezöjéröl???


2013. jan. 15. 13:57
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
26%
Szia!Én simán szültem 8 hetes a lányom.De most is simán szülnék ha még egyszer tehetném.Nem egy leányálom,mert nagyon fáj,de mikor megláttam felejthetetlen pillanat volt.Szerintem sokkal jobban kötődök hozzá mintha császárral szültem volna.Megszenvedsz érte,de így visszagondolva csodálatos dolog a sima szülés.:)
2013. jan. 15. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
100%

OFF Nem ùgy van,hogy ezt a doki dönti el? Vagy hogy megy ez?

Én nem akarlak meggyözni.Tudok érveket is meg ellenérveket is,ezért ebben nem foglalok ållåst.

2013. jan. 15. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 A kérdező kommentje:
Rákérdeztem,azt mondták ha szeretném akkor mehet a császár,mivel az elsö is az volt.
2013. jan. 15. 14:09
 4/35 anonim ***** válasza:
10%
1.vagyok.Szerintem a császár nem szülés.Kiveszik-odaadják a kezedbe.A sima szülésnél pedig megszenvedsz érte.Ahogy már írtam én simán szültem nem kicsi 3950 gramm és 54cm-es babámat.Nem haltam bele..:)Programozott császárt persze lehet kérni ha fogadott orvosod van.
2013. jan. 15. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
100%

Nekem mindkettő prog. császár volt, de orvosi döntés alapján. Picit drukkoltam is a 2. terhességem alatt, hogy legyen ez is császár, legalább tudom, mire számíthatok. De ebben nem volt döntési jogom: ha egy adott időpont előtt megindult volna a szülés, akkor természetes úton jött volna világra a fiam.

Meggyőzni én sem akarlak, csupán leírtam a saját történetemet.


1. válaszoló, ne gondold, hogy nem kötődnél annyira a babádhoz, ha császárral született volna. A kötődés nem ennek függvénye, nálunk úgy is borzasztó nagy a kötődés mindkét gyerekkel, hogy egy rövid látogatást leszámítva csak másnap kaptam meg őket.

2013. jan. 15. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
17%
Juuuj elözö,de örülök a kommentednek.Pont ezen akadtam ki tegnap.Én sem tartom szülésnek,erre nekemesett a nép.Amùgy nem zavar,ha valaki annak nevezi,csak én voltam az idiòta,mert mås volt a véleményem.
2013. jan. 15. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
100%
Látod, Első, ilyen véleményekkel lehet elbizonytalanítani azokat a császárosokat, akiknek amúgy is bűntudatuk van, hogy nem sikerült természetes úton megszülni a gyereket. Rengeteg tipródó anyukáról lehet olvasni, akik szabályosan lelkibetegek ettől, pedig hülyeség, a lényeg a végeredmény: egy egészséges gyerek.
2013. jan. 15. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
100%

"Szerintem a császár nem szülés.Kiveszik-odaadják a kezedbe.A sima szülésnél pedig megszenvedsz érte."


Hm. Van, aki megszenvedi a szülését, van, aki nem. Van, akit megvisel a császár (azaz szintén megszenved!!), van, akit nem. Én a szerencsés császárosok közé tartozom, akik elég jól viselték a következményeket, ugyanígy vannak természetesen szülő nők is, akik könnyedén viselték.

2013. jan. 15. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
16%
1.vagyok.Nekem ez a véleményem,sajnálom ha valakinek nem tetszik.
2013. jan. 15. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
100%
Téged sem akarlak meggyőzni, csak rávilágítani a másik oldalra.
2013. jan. 15. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!