Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ebben az esetben programozott...

Ebben az esetben programozott császárra lehet számítani?

Figyelt kérdés
Első terhességem végén toxémiás lettem, így császároztak. Most a második terhességem alatt (félidős vagyok) ismét magas lett a vérnyomásom. Így császár lesz megint? És ha igen, akkor ilyen esetben hányadik héten császároznak?
2013. jan. 15. 14:16
 1/1 anonim ***** válasza:

Szerintem császár lesz. Nekem az 1. szülésem pont magas vérnyomás miatt lett császár (toxémiás nem lettem, a vizeletem rendben volt), a második pedig túlhordás veszélye miatt.

Azt sajnos nem tudom, hogy hányadik héten lenne, mert nekem a 40. hét elején ugrott fel 170/100-ra (azelőtt is magas volt, de nem ennyire), akkor befektettek, a vizsgálatok alapján kiderült, hogy szülésnek semmi jele, úgyhogy inkább megcsászároztak.

2013. jan. 15. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!