Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 11 hetes kis mama vagyok, és...

11 hetes kis mama vagyok, és 1 kicsit kinyilt a méhszájam. Most vettem észre zuhanyozas kozben. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2008. jún. 1. 22:59
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Jo eg, azt te nem tudod kitapintani!!!!!

Komolyan felnyultam magadnak a mehszajadig, es fogdozod, tudod, mennyi szennyezodest kenhetsz ra, meg zuhany kozben is?! Ezt tilos, nem szabad, es en ketlem, h tenyleg nyitva lenne, mert azt gyakrolott orvosi kez hivatott kitapintani.

2008. jún. 1. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
az előttem szólónak teljes mértékben igaza van!!!!!!!!!!!!
2008. jún. 1. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sem a méhszájad van kinyílva. Az max a hüvelyed lehet, a méhszáj jóval följebb van és nem hisze,, hogy csak úgy magadnak ki tudod tapintani. Ráadásul az orvos is steril gumikesztyűben vizsgál, te ne nagyon vizsgáld magad ott, mert még lehet, hogy többet ártasz. Nyugodj meg, szerintem nincs semmi baja a babádnak, várd ki a 12.heti vizsgálatot és láthatod, hogy rendben van.
2008. jún. 1. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
65%

Látod ez a baj, hogy babát vársz és fogalmad sincs, hogy mi is van a testedben. A méhszájad egy gombostűfejnyi rész, közvetlenül a hüvelyed folytatása. Ha most nyílna, vetélnél.

De egyébként is a francnak nyúlkálsz akárhová is, magadba amikor babát vársz?????


Ilyenkor 2 dolognak van "létjogosultsága" a hüvelyedbe kerülni. Az egyik a dokid keze, a másik a férjednél van!

A kezed TILOS!

2008. jún. 2. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
67%

Csak támogatni tudom az előttem szólókat.

Biztos szükséged van egy jófajta bacis fertőre,amit aztán kezelgetnek,majd utána meg másért látsz rémeket...hihetetlen.H lehet valakinek ennyi esze!

Amúgy a méhszáj megnyílása többnyire vérzés kívéretében történi...De az is lehet,ha ügyetlenül piszkálod meg,akkor olyan ingereket váltasz ki nála,mi idő előtti megnyíláshoz vezet.

De semmi baj..te szórakoz csak tovább nyugodtan.Az orvos azért orvos,hogy ilyeneket tudjon,te meg azért nem vagy az,hogy ne piszkáld magad.Bár,aki kismama korára sem jut el ide,annak lehet magyarázni.

2008. jún. 2. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
66%
Amilyen kérdések itt olykor felmerülnek, néha azt gondolom, hogy a gyerekvállalást valami tanfolyamhoz kellene kötni, vagy hasonló. Ugye nem komolyan tetted fel a kérdést? Mert ha igen, akkor elég nagy baj van. Javaslom, hogy menj el a könyvesboltba, vagy legalább egy könyvtárba, szerezz be néhány könyvet a várandósságról és szorgalmasan olvasgasd!
2008. jún. 2. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg hülyeséget csinálsz, ha csak úgy felnyúlkálsz magadnak. És ha felsérted? Aztán majd életed végéig kísérteni fog, ha valami probléma lesz ez miatt. Nem szabad egyáltalán ilyeneket csinálni. Azért van az orvosod!
2008. jún. 2. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
48%
Úristen!Az emberi butaságnak tényleg nincs határa!
2008. jún. 2. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!