Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyit híztatok a terhesség...

Mennyit híztatok a terhesség alatt, sikerült visszafogyni?

Figyelt kérdés
Ha igen, hogyan?
2013. jan. 16. 18:53
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
18kg-ot híztam, fél évvel később ugyan annyi voltam, mint a terhesség előtt. Semmit nem tettem érte.
2013. jan. 16. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Én az első terhességemnél 15 kg-t híztam szülés után 5 kg maradt rajtam azután lefogytam 3-at és terhes lettem a másodikkal vele csak 9-et híztam és nem maradt rajtam semmi. Most vékonyabb vagyok mint a terhességek előtt és most várom a harmadikat.
2013. jan. 16. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
9 kilót híztam, az szinte azonnal le is ment. Szerencsés voltam, mert nem nagyon volt étvágyam, kb csak gyümölcsöt ettem 9 hónapig.
2013. jan. 16. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
65 kiló voltam amikor teherbe estem, 80 kilóval mentem szülni. 3 hete szültem, 2 kiló maradt csak rajtam :) nem csináltam semmit, és enni is rengeteget eszek :)
2013. jan. 16. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
59,5 kilóval (167cm) kezdtem az első terhességemet, 80-nal mentem szülni. Fél évvel szülés után 54kg voltam, pedig csak ettem és szoptattam éjjel-nappal. Időközben visszajött egy kevés, most 56 kg-mal kezdtem a 2. terhességem, hasonló ütemben hízok (10lg-nál tartok 26 hetesen) és csak remélni tudom, hogy a szoptatással ugyanolyan gyorsan le fog menni, mint legutóbb... :-S
2013. jan. 16. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

na én leszek a nehéz eset.

Első szülésnél 22 kg hízás kórházból már - 9 kilóval jöttem haza fél év múlva ugyanannyi voltam mint előtte, a gyerkőc 1 éves korára meg 4 kilóval még kevesebb.

A második szülésemnél 11 kg-t híztam ebből 4 ment le a szüléssel, majd a szoptatás alatt mind a 4 et visszaszedtem, utána fogyózni kezdtem és mozogtam és mégis híztam még 4 kilót. Majd irány az orvos, kiderült hogy pajzsmirigy alulműködő lettem. most gyógyszert szedek de nem tudok lefogyni:(( mindegyik gyerkőcöt 8 hónapig szoptattam.

2013. jan. 16. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
65 kg-ról indultam. 88 kiloval mentem szülni, szültem egy 3 és fél kilós babát, iszonyatosan vizesedtem, mégis 85 kiloval jöttem haza :( Most lesz 1 éves a fiam, még mindig van rajtam + 8 kg, de nem izgat, ha magától lement az eddigi fölösleg, ez is eltűnik lassacskán :)
2013. jan. 16. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

1 babánál kb. 15kg-ot híztam ami le is ment gyorsan.

2.babánál 25k-ot, most 9hós a lányom és kevesebb vagyok mint a kezdő súlyom. Nem sportolok rendszeresen,csak a gyerekek után szaladgálok.

2013. jan. 17. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. 3 hetem van még a szülés időpontjáig. 20 kilót híztam s kicsit félek hogy lemegy e majd idővel. Ami nyugtat hogy pár évvel ez előtt nehzebb is voltam. Viszont szoptatás alatt nem lehet fogyózni, ha meg van lehetőségem mindenképp szeretném szoptatni a picit.
2013. jan. 17. 11:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!