Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Influenza elleni védőoltás,...

Influenza elleni védőoltás, beadassam? Eléggé tartok tőle, nehogy elkapjam.

Figyelt kérdés
2013. jan. 17. 10:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

A héten töltöttem be a 12. hetet, beadattam. Az első várandósságomnál is kaptam (akkor volt először a H1N1 mizéria).

Idén már a 1,5 éves kislányom is kapott. Szerintem kockázatosabb várandósan a betegség, mint az oltás, de tudom, sokan nem így gondolják.

2013. jan. 17. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Én is tartottam tőle, de engem mindenki lebeszélt, a védőnőtől, a háziorvoson és a nőgyógyászon át az ápolónőként dolgozó nővéreimig. A védőnő azt mondta, inkább a körülöttem lévők, pl a férjem oltassa be magát, a nőgyógyászom pedig azt mondta, hogy inkább maradjak otthon, ha aggódok....mondjuk hozzátartozik, hogy március végén szültem, szóval már otthon is maradhattam, és így is tettem, január 15-ig dolgoztam, többek között emiatt is...
2013. jan. 17. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Igen,nekem is azt mondták,hogy inkább ne oltassam be magam.Csakhogy én kereskedelemben dolgozok,és nem nagyon tehetem meg az anyagiak miatt,hogy otthon maradjak.Ezért dilemmátok nagyon...
2013. jan. 17. 11:48
 4/12 anonim ***** válasza:

2. vagyok ismét

Hány hetes vagy egyébként?

2013. jan. 17. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Engem határozottan utasított a dokim, hogy oltassam be magam. 37h km
2013. jan. 17. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Én tegnap adattam be. Kérdeztem, hogy nem-e káros a magzatra. Azt mondta az orvos, hogy nem, nem megy át neki semmi a gyógyszerből. A babát viszont így lehet a legjobban védeni, ha magamat védem. Nekem ajánlották is, hogy jobb ha beadatom. Te is menj el! :) Nyugodtabb leszel.
2013. jan. 17. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Ez érdekes, amit 6. írsz, hogy nem megy át a babához, mert nekem meg azt mondták, hogy ha beoltatom magam, akkor a baba is védett lesz, miután megszületik....

Nah, ennyit erről, össze vissza beszélnek mindet...

2013. jan. 17. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
A baba úgy lesz védett ha megszületik, hogy neki is beadják.
2013. jan. 17. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Nekem azt mondták, hogy olyan gyorsan mutálódik a vírus, hogy nem érdemes beadatni. Nem is vagyok makk egészséges, így nem mertem, jövő héten meg már az orvos nem adja be nálunk, úgyhogy nekem ezek eldöntötték.

Egy csomó érv van pro-kontra, úgy dönts, ahogy nyugodtabb leszel, szerintem az orvosok sem tudják a tutit, nincs egyetértés.

2013. jan. 17. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

[link]


akkor itt miért írják, hogy születés után 6 hónapig védi a babát, ha az anyát beoltják??????

2013. jan. 17. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!