Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek már érzékeli,...

Szerintetek már érzékeli, megismeri Apa hangját? Ti, hogy tapasztaljátok és, hogy fogjátok fel ezeket az érzéseket?

Figyelt kérdés

Férjem sokat beszélget a pocakomban lévő (első) babánkhoz. Egész közel hajol és úgy! Ilyenkor mindig elkezd mocorogni! :) Vagy sokszor csak, ha együtt vagyunk és beszélgetünk, mintha érezné, hogy róla van szó és akkor is! Sokat nem "piszkáljuk", de azért néha játszunk, kommunikálunk vele. Megbökdössük és visszabökdös/rugdos. Édes nagyon! :)

Azt gondolom engem biztosan hall és érzékel, ez természetes, de szerintem már az apukáját is! Valóban így lehet?


2013. jan. 19. 12:04
 1/4 A kérdező kommentje:
24 hetes a pocaklakó! Ez lemaradt! :)
2013. jan. 19. 12:05
 2/4 anonim ***** válasza:

Már a messziről jövő hangokat is érzékeli,hallja a zenét is.Szóval már bőven hall mindent a környezetében :) Reagál a fényre,bár azt nem szereti,és az erős zajoktól is megijed!Az ilyenektől óvni kell.Úgyhogy nyugodtan beszélhet hozzá az apuka,mert már jól hallja és felismeri :) Az én párom is beszél a babánkhoz,csak én még nem vettem észre konkrét jeleket,hogy foglalkozna vele különösebben,mert ha van kedve akkor megmozdul rá,ha meg nincs akkor nem.A múltkor velem játszott kicsit..mozgott,és rá tettem a kezem a pocimra..akkor abba hagyta.Aztán levettem a kezem és megint mozgott..akkor megint rátettem és megint abba hagyta :) Már is huncutkodik a kisfiam :)

Nekünk is első baba lesz :)


24+4 hkm

2013. jan. 19. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nálunk kimondottan szereti az apukája hangját és,ha a hasamhoz bújik a párom a pici megérzi a pulzusát és direkt bújik oda hozzá.Még a hangjára is egyből beindul:)Én erre csak annyit mondtam,hogy apja lánya:)
2013. jan. 19. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Mi Manónkhoz is folyton beszélt Apa, és ami még látványosabb, símogatta a hasam mire az én kicsi Fiam úgy kidugta a hátát, belesimult Apa kezébe, hogy öröm volt nézni..megismeri a hangját biztosan..mikor megszületett neki adták oda mikor letisztították és egyből mosolygott ahogy beszélt hozzá az ismerős hang:)
2014. márc. 13. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!