Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Iszonyatosan fáj a torkom....

Iszonyatosan fáj a torkom. Volt valaki mostanság így? Mit használtatok?

Figyelt kérdés

Babának nem lett baja ?


11 ht km


Köszi!!!!


2013. jan. 20. 12:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Tegnap voltam így, nagyon fájt alig bírtam nyelni. Patika mebucain az jó rá. Nekem a nőgyógyász mondta nyugodtan bevehetem. A patikus mondta, hogy terhesen nem lehet erre válaszoltam, hogy az orvosom javasolta, hogy szedhetem, mert semmi bajunk nem lehet tőle, erre elmosolyodott a patikus és azt mondta ez igaz....Tehát egy dolog ami rajta van és egy ami a valóság. Semmi bajotok nem lehet tőle!!!! Az rosszabb ha még jobban begyullad és lázas is leszel! Inkább gyorsan ez mint utána antibiotikum....
2013. jan. 20. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Én tantum verdét használtam a terhesség és a szoptatás alatt is, nagyon jó, és lehet várandósan is használni!

Minden rendben volt... :)

2013. jan. 20. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Szia.

Én 13 hetesen voltam annyira beteg,hogy antibiotikumot írt fel az orvos,mellé pedig Cetebét szedtem,és rengeteg mézes teát ittam és pihentem.

Helyre jöttem 1 hét alatt,és nem lett semmi baja sem a babámnak.Azt tudd,hogy az antibiotikumok nagy része nem ártalmas a babára nézve,de van közötte olyan is,amit nem szabad szedni terhesen.Én Ospamoxot szedtem,és az nem volt ártalmas.

Jobbulást neked :)


24+4 hkm

2013. jan. 20. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
nekem is volt ilyen torokfájásom. nekem a homeopátiás torokfertőtlenítőt ajánlották, azt terhesség alatt is szabad használni (bármelyik trimeszterben). én homeogene 9 nevű szopogatós bogyót használtam, szuperül elmúlt tőle a torokfájás :)
2013. jan. 20. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Adri baba ***** válasza:
meleg sos vizes oblogetes !! amennyire meleget es sosat birsz!hidd el elmulik
2013. jan. 20. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
köszi a hasznos tanácsokat!!...akkor ápolgatom magam az ajánlottak alapján!!
2013. jan. 20. 14:44
 7/11 A kérdező kommentje:
azóta hőemelkedésem is van....tantum verdét vettünk de ugyan úgy fáj a torkom :S
2013. jan. 20. 19:07
 8/11 anonim ***** válasza:
Kérdezel aztán meg nem fogadod meg:-) Miért nem mebucaint vettél? Abban van gyulladás csökkentő. Nekem 2 db egy tegnap este, egy ma reggel és semmi bajom, pedig nem tudtam nyelni....
2013. jan. 20. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Általában nem a gyógyszerek ártanak, hanem maguk a bacik, azt pedig sajnos ilyenkor már nem lehet kivédeni. Nálunk sajnos egy influenza vírus csinált csúnya dolgot. :( Szedd a viaminokat ezerrel, gyümölcsöt, teát és azokat a gyógyszereket, amiket a doki javasol, gyors gyógyulást és problémamentes, boldog babavárást!
2013. jan. 21. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
2 dl vízbe egy kiskanál só és egy kiskanál szódabikarbóna, minél többször gargalizálni kell vele. Nekem 2 nap alatt elmúlt. Pihenj sokat.
2013. jan. 21. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!