Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha korai terhességnél barnázga...

Ha korai terhességnél barnázgatok, az baj? Mindenképpen vetélés? Vagy attól még megmaradhat a baba?

Figyelt kérdés
5 hkm

2013. jan. 20. 13:58
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

Az a baj,hogy a tesztem annyira halványan volt pozitív,hogy már kétségeim vannak,hogy terhes vagyok-e vagy sem...

Vettem még tesztet,holnap megcsinálom,ha rendesen pozi,akkor elmegyek másik dokihoz..talán már látszana..

2013. jan. 21. 16:46
 12/17 anonim ***** válasza:

Nekem is ez volt 5 hét 5 naposan és leráztak hogy nem tudnak mit tenni.Több helyen ráztak le.Végül egy magán dokihoz mentem de akko már egy hete barnáztam.Mondta előbb kellett volna jönni kaptam gyógyszert de 9 hetesen vetélésem lett.

Könnyü azt mondani hogy ne hagyd magad.Szerintem ha pozitív a teszt látogass el magán dokihoz.Én úgy vettem észre hogy ilyen korai terhességnél még nem vesznek komolyan nekem is azt mondta 3 doki is nem tud mit tenni vagy megmarad vagy nem.Már a 4.ik doki volt a magán aki adott gyógyszert.A gyógyszer genetikai hiba esetén nem hat akkor a szervezeted szelektál.Vagy nem biztos hogy hat ha későn kezdik adni mint sajnos az én esetembe.1 hét barnázás után kaaptam csak.

2013. jan. 22. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Szia!Sajnálom ami történt!Sajnos azt mondják,hogy a 12. hétig vagy mindent vagy semmit alapon működik a dolog és teljesen természetesnek veszik a problémákat...Nekem megjött a menstruációm tegnap este.Nem tudom volt-e baba,de nem is fogom megtudni már..
2013. jan. 22. 19:15
 14/17 anonim ***** válasza:
Sajnálom! Kívánom, hogy minél előbb babázhass! :-)
2013. jan. 22. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Szia én is azt mondo ne hagyd magad lerázni menj el magán dokihoz és mond meg mi a helyzet ne várj vele holnapig mer lehet akkor már késő...harcolj a babádért!

Barátnőm is barnázott 4 hetesen és elég sokáig kapott gyógyszert megmaradt a baba azota majdnem 3 éves!

Én is barnáztam véreztem igaz a 9-13.hétig...nekem egy haematoma volt a ludas...felszivodott kiürült...egészséges babám született már 3 éves...a dokim nyugtatott hogy semmi baj nem lesz menjek be hozzá de nem tudtam igy ügyeletre mentem ott nekem is közölte az ügyeletes doki hogy szte elmegy a baba meg neki nem tetszik meg ha akar elmegy mert nem egészséges!

A frászt kamu duma nem igaz !!!Nekem egészséges lett és sok más baba is!tessék elmenni sürgősen dokihoz!

A + teszt meg + bármilyen halvány is!!!

2013. jan. 23. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Bocsi közben elolvastam az utolso válaszodat.

Nagyon sajnálom fel a fejjel hidd el köv honapban sikerül!!

Mielőbbi babásodást!

utolso voltam.

2013. jan. 23. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:

Kösözönm a választ kedves utolsó!Sajnos ez van,legközelebb sikerülni fog talán.


Minden kedves válaszolónak minden jót kívánok!

2013. jan. 23. 15:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!