Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tgyás-hoz, honnét kell kérnem...

Tgyás-hoz, honnét kell kérnem "a terhes állományba vételről szóló orvosi igazolást"?

Figyelt kérdés
2013. jan. 12. 10:46
 1/8 anonim ***** válasza:

Meg is válaszoltad! Az orvostól!

Attól, aki táppénzre is szokott venni!!!

2013. jan. 12. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Köszi,,az érthető,,hogy orvostól,,

Tehát a háziorvostól kell??A lányomról van szó,tegnap kérte volna a nőgyógyász aszisztensétől és ott azt a választ kapta,,hogy tőle ilyet még nem kért senki,nem tud adni.

2013. jan. 12. 10:54
 3/8 anonim ***** válasza:

Fentebb írtam, az az orvos adja ki, aki a táppénzes papírt is ki szokta adni!

Vagy a nőgyógyász, vagy a háziorvos!

Ha a nőgyógyász nem tud ilyet adni, akkor a háziorvos!


De ezt a lányodnak kell ki kérnie, és ha még nem azületésw meg, a terhes kiskőnyv kell, ha megszült, akkor a baba papírjai meg az övé.

2013. jan. 12. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi,,tudom,,hogy a lányomnak kell kikérnie,,táppénzen pedig hál istennek nem volt,,végig dolgozott...
2013. jan. 12. 11:17
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha csak magánorvoshoz járt az, nem fog neki a tgyáshoz táppénzes papírt adni. Nekem nőgyógyász adott, de én Nővédelmi Központba jártam és ők tartottak táppénzen is. Ha nem ment táppénzre a terhesség alatt, akkor a háziorvoshoz is elmehet a papírért, de a terhes kiskönyvet vigye magával.
2013. jan. 12. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszi utolsó,,nem magánorvoshoz járt,,ezekszerint a háziorvos fog neki adni,,

remélem!

2013. jan. 12. 11:32
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem a berszamfejto mondta hogy erre mar nincs szukseg!! Eloszor tolem is kertek de mikor rakerdeztem, mondta hogy ja ez mar nem is kell.
2013. jan. 12. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
VERA A HELYZET AZ,,HOGY A NYOMTATVÁNYON KÉRIK,,INKÁBB LEGYEN MEG MINT,,EZEN CSÚSSZON A DOLOG..
2013. jan. 18. 11:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!