Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ez már a szülés jele lehet?

Ez már a szülés jele lehet?

Figyelt kérdés
Már jó ideje nyitva van a külsö méhszájam és néhány napja már fokozatosan hagyom el a nyákdugómat is.Egy pár perce nagyon fáj a pocakom,olyan érzés mintha gyomorrontásom lenne plusz még meg is lenne.Most mérem hogy mennyi idö telik el,de ez is ugy van hogy elkezdett nagyon fájni,tartott 1percig aztán mérséklödött de még most is görcsölget de nem annyira mint abban az 1percben.Meg a picim sem mozgott annyit ma reggel mint szokott.Egyedül vagyok itthon a férjem dolgozik,ezért irtam ide hogy most ez vajon AZ e már.38hetes vagyok
2013. jan. 23. 11:32
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:
Még egyben vagyunk.Holnap reggel megyek CTGre meg a dokihoz is.Majd megmondja hogy mi is legyen.:)
2013. jan. 23. 23:54
 12/25 anonim ***** válasza:

Szia.

Na mi volt a dokinál??Egyben vagytok még???

2013. jan. 24. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:
Most voltam CTGn.Vannak fájások keményedések de azt mondták még felesleges benn maradnom.A dokinhoz majd délután megyek megnézi mennyire tágultam.:)
2013. jan. 24. 13:37
 14/25 anonim ***** válasza:

Értem.

Majd írd meg,mi volt :)

De már szerintem hamarosan szülni fogsz :)

Kisfiú lesz egyébként vagy kislány??Mi lesz a neve??

Utolsó voltam.

2013. jan. 24. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:
voltam a dokinál,szerinte vagy még a héten vagy a jövöhét elején jön a picurka.1ujjnyira van kinyilva a belsö méhszájam is csak a baba feje nincsen még lenn teljesen.(az uh-n mondjuk már alig látszott a buksija).:):)igazából már csak rajta múlik mikor szeretne jönni.Amúgy kislányunk lesz és Dorka lesz a neve.:)
2013. jan. 24. 16:49
 16/25 anonim ***** válasza:

Értem.Akkor te már nemsokára babázol :) De jóóó :)

Szivesen cserélnék veled,mert már én is úgy babáznék :)

Nagyon szép neve lesz a kislányotoknak.Majd ha beindul a szülés és ha megszültél megírod??Nagyon szorítok nektek,hogy minden rendben legyen veletek!!

Könnyű és rövid szülést kívánok neked :)

2013. jan. 24. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:
Persze majd írok hogy mik a fejlemények!:)
2013. jan. 25. 18:31
 18/25 anonim ***** válasza:

Szia.

Na miújság??Egyben vagytok még??Vagy már megszültél?? :))

2013. jan. 27. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:
Az én kishercegnöm most meggondolta magát szerintem:D mindennap van valami jel amiböl azt hiszem h "ma szülünk"de aztán mégse.:D a doki is csodálkozik h még bent van a picurka mert szerinte már 1hete úgy állunk h bármikor.:)Hiába ezek a babák kiszámíthatatlanok.(most is görcsölgetek amúgy,meglátjuk mi lesz:):) )
2013. jan. 27. 20:52
 20/25 anonim ***** válasza:

Szia.

Miújság??Egyben vagytok még??Vagy már meg is szültél???

2013. jan. 30. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!