Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ez már a szülés jele lehet?

Ez már a szülés jele lehet?

Figyelt kérdés
Már jó ideje nyitva van a külsö méhszájam és néhány napja már fokozatosan hagyom el a nyákdugómat is.Egy pár perce nagyon fáj a pocakom,olyan érzés mintha gyomorrontásom lenne plusz még meg is lenne.Most mérem hogy mennyi idö telik el,de ez is ugy van hogy elkezdett nagyon fájni,tartott 1percig aztán mérséklödött de még most is görcsölget de nem annyira mint abban az 1percben.Meg a picim sem mozgott annyit ma reggel mint szokott.Egyedül vagyok itthon a férjem dolgozik,ezért irtam ide hogy most ez vajon AZ e már.38hetes vagyok
2013. jan. 23. 11:32
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:
4.én 3óra 4perckor megszületett a babóca.:)3150gramm és 57cm a drágám.:):)
2013. febr. 5. 17:05
 22/25 anonim ***** válasza:

Szia.

Nagyon-nagy gratulációm a babócádhoz!!Örülök,hogy jól vagytok!! :))

Kisfiad lett vagy kislányod?? :)

Hosszú szülés volt?Első baba?? :)

Jó egészséget nektek!! :)


27 hkm

2013. febr. 5. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:
Kislányom és elsö babóca.Sajnos a szülés úgy alakult hogy 8óra vajúdás után kiderült h nem fér ki a kis buksija,úgyhogy császároztak mert már nagyon fáradt voltam és a méhem is félö volt h megreped.:/de azt kell hogy mondjam hogy minden fájdalom megérte!!:)
2013. febr. 5. 20:28
 24/25 anonim ***** válasza:

Én nem fájt a császár??Gerincbe érzéstelenítettek?Vagy altattak?

Én nagyon félek a császártól,még jobban mint a természetes szüléstől!!Félek,ha arra kerül a sor,akkor fogom érezni,ahogy vágnak szikével,vagy fogok közben érezni fájdalmat :(

Utolsó voltam.

2013. febr. 6. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 A kérdező kommentje:
Gerincbe kaptam érzéstelenítést,de nem fájt.Annyira erösek voltak a fájásaim hogy azt a kis szurit megsem éreztem.A császár meg igazából nem fáj,érzed hogy ott tologatják a dolgokat az kicsit kellemetlen mondjuk,de nem fájdalmas.Én már valahol megváltásnak éreztem.
2013. febr. 6. 14:17
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!